If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Modder přenáší New Vegas do Fallout 4

Podívejte se na už hotovou část.

Zatímco Take 2 něčemu podobnému zatrhli tipec, Bethesda by díky existenci oficiálních modderských nástrojů možná mohla být shovívavější a zastavit většinou přehnaně agilní právní oddělení Zenimaxu, než kliknou na odeslání mailu plného výhrůžek a varování paragrafy.

Jeden chlapík se totiž rozhodl předělat prostředí ze staršího Fallout: New Vegas do zatím posledního dílu série a modernějšího enginu Fallout 4 (Alza.cz). Takhle vypadá rozpracovaná verze - omluvte pohyb kamery i příliš hlasité rádio:

Cover image for YouTube video[F4NV] New Vegas in Fallout 4. From Goodsprings to Primm (NO LOD)

Konkrétně zde vidíte přesun z městečka Goodsprings do Primm nehostinnou nevadskou pouští Mojave. Cílem je postupně přenést celou mapu z New Vegas do Fallout 4 a přidat tam i nějaký nový úkol ke splnění (s těmi originálními spíš nepočítat).

Původní autor tohoto projektu s přezdívkou se časem unavil, ale prohlásil, že dosud odvedenou práci předá svým nástupcům, aby vše dokončili, a těch se už samozřejmě našla celá řada.

Mnozí hráči jsou z této konverze New Vegas tak nadšeni, že by za ni prý byli ochotni i zaplatit, když oficiální remaster předposledního Falloutu nebude. Otázkou je, co na to Bethesda, která nechává žít i třeba převod Morrowindu do Skyrimu. Více obrázků zde a zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments