If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Možnost připomenout si slavný Arkanoid v moderním zpracování

Eternal Battle bude i u nás.

Domácí vydavatel HYPE avizoval, že arkáda Arkanoid - Eternal Battle vyjde i v ČR krabicově 27. října 2022 pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Limited Edition obsahuje navíc šestnáctistránkovou uživatelskou příručku, aršík samolepek, lentikulární obrázek, digitální soundtrack a sadu exkluzivních skinů pozadí inspirovaných klasickými hrami společnosti Taito.

Pokud si hru včas předobjednáte, získáte navíc balíček „Space Scout Pack“ obsahující exkluzivní skin pozadí do her pro více hráčů a sadu exkluzivních rámečků kolem ukazatele vaší hodnosti v online režimu.

Poznejte nebo si připomeňte slavný Arkanoid ve zbrusu novém, moderním zpracování. Kromě klasické hratelnosti přináší Arkanoid - Eternal Battle i svěží nový vzhled a nová pravidla, jakož i nové efekty, bonusy a spoustu dalších prvků. Vůbec poprvé navíc obsahuje také oblíbený multiplayerový režim battle royale. Nejenom nováčci, ale i ostřílení veteráni se proto mají na co těšit!

Arkanoid je legendární arkádová hra vyvinutá společností Taito v roce 1986. Po napadení mateřské lodi ARKANOID se podaří uniknout pouze malému plavidlu VAUS, které však skončí uvězněno v neznámé části vesmíru. Při následném bloudění interdimenzionálním labyrintem musí VAUS ničit bloky „vesmírných zdí“ a nakonec porazit tajemnou entitu „DOH“, která stojí za zkonstruováním labyrintu a je zodpovědná i za zkázu ARKANOIDU.

V novém zpracování Arkanoidu od francouzského studia Pastagames mohou hráči vůbec poprvé v historii soupeřit současně proti sobě navzájem – ať už lokálně ve čtyřech na rozdělené obrazovce, nebo v pětadvaceti online v režimu „Eternal Battle“, který představuje hlavní lákadlo tohoto titulu a který posouvá původní herní zážitek z arkádových heren na zcela novou úroveň.

  • Zbrusu nové umělecké ztvárnění a nové překvapivé efekty, bonusy a další prvky navržené francouzským studiem Pastagames.
  • Čtyři herní režimy – dva pro jednoho hráče a dva pro více hráčů:
  • Neo (1 hráč): Rozšiřuje klasickou hratelnost o nové úrovně, moderní a stylovou grafiku i zvuky, unikátní bloky, bonusy a efekty.
  • Retro (1 hráč): Přeneste se do arkádové herny z osmdesátých let a poznejte kus herní historie.
  • Versus (2–4 hráči): Hráči proti sobě soupeří na jedné rozdělené obrazovce ve hrách založených na režimu Neo.
  • Eternal Battle (25 hráčů): Hráči proti sobě soupeří online, přičemž poslední přeživší vyhrává.
  • Režim Eternal Battle výrazně rozšiřuje možnosti opětovného hraní!
  • Adaptivní progresivní soundtrack, o který se postaral francouzský skladatel Xavier Thiry.
  • Podpora pro hraní napříč platformami.
  • Žebříčky ve třech herních režimech (Neo, Retro a Eternal Battle).

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments