If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mylné hardwarové nároky StarCraft II

Nečekaný přehmat samotného Blizzardu.

Na internet se včerejšího dne dostaly informace naznačující hardwarové nároky pro příchozí strategickou pecku - StarCraft II. Údaje, které některé stránky převzaly z evropského webu společnosti Blizzard, jež ovšem dnes uvedla věci takříkajíc na pravou míru.

Bohužel ve firmě došlo k chybě, či spíše přehmatu, když PC konfiguraci pro blíže neurčený projekt z World of Warcraft univerza, který je už na trhu, omylem přiřadili právě hře StarCraft II. A aby to celé úspěšně "završili", vydali to na oficiálním webu.

Fanoušci byli potěšeni nízkými HW nároky, ačkoliv se samozřejmě nabízely otázky, jak je to vlastně možné? Pohříchu není, Blizzard v tuto chvíli stále ještě nemá požadované systémové nároky v kupě a také by bylo dobré předeslat, že tyto se budou týkat ponejprv chystané bety.

Jinými slovy žádné překvapení se nakonec nekoná, Blizzard už si sám oficiálně nasypal popel na hlavu, jak je vidět např. tady. Zbývá tak jen připomenout, že StarCraft II by se měl objevit letos na trhu (poslední zprávy hovoří o prvním pololetí), přičemž na herním DVD se budou nacházet obě verze - pro PC i Mac.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles