Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Na pultech jsou hned dva Wolfové

I ten pro virtuální realitu.

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Bethesda Softworks oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nová akční hra pro virtuální realitu od legendárního studia MachineGames a Arkane Studios - Wolfenstein: Cyberpilot. V prodeji od 26. července 2019 na PlayStation 4.

Zažijte na vlastní kůži povstání proti nacistům jako ještě nikdy předtím díky nové hře pro PlayStation VR. Akční FPS hru pro virtuální realitu, která vám prý vezme dech. Stojí 559 Kč nebo 20 eur. Zápletka se má následovně:

"Paříž, rok 1980. Jsi nejlepší hackerem ve městě. Tvá mise: podpořit francouzské bojovníky odporu převzetím kontroly nad mocnými nacistickými válečnými stroji. Proraz, prostřílej a propal si cestu skrze město a nech za sebou brázdu mrtvých nácků. Připrav se, nyní jsi jedním z nás!"

Úvodních 22 minut z hraní na IGN:

Dneškem také dorazila na pulty domácích obchodů ta hlavní nová Wolfenstein hra s podtitulem Youngblood. Tato kooperativní akce od studií MachineGames a Arkane Studios je k mání krabicově pro PC, PS4 a X1. Startovní trailer zde byl ve středu.

"Vžijte se do role jednoho z dvojčat BJ Blazkowicze a vydejte se na smrtelně nebezpečnou misi, ve které se v Paříži 80. let 20. století pokusíte najít svého ztraceného otce. Chopte se nových zbraní, nástrojů i možností energozbroje a vykopejte nacisty z města světel."

"Paříž roku 1980. BJ Blazkowicz, hrdina druhé americké revoluce, se pohřešuje. Devatenáct let po událostech hry Wolfenstein II: The New Colossus se BJ ocitá v nacisty okupované Paříži, kde záhadně mizí. Po letech výcviku vedeného přímo jejich bitvou zoceleným otcem se teď BJova dvojčata Jess a Soph musí sama vrhnout do akce. Dejte se do kupy s novou plejádou bojovníků za svobodu a postavte se nepříjemnostem zvrácené alternativní reality Paříže 80. let 20. století."

Read this next