If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nahrávky E3 dem Destroy All Humans a Monster Hunter World: Iceborne

Terorizováni nebohého skotu.

Nedlouho po oficiálním potvrzení remaku Destroy All Humans! od THQ Nordic se objevilo patnáctiminutové video z hraní.

Budete s mimozemšťanem vybaveným jetpackem běhat po polích, terorizovat nebohý skot či se kochat venkovskou krajinou z létajícího talíře, z nějž lze zapálit zem pod sebou. Musíme konstatovat, že to zatím vypadá velice nadějně, snad jen škoda toho vydání až příští rok:

Naopak mezi starou známou hratelnost se řadí ledový datadisk Iceborne do Monster Hunter World, který vyjde začátkem září.

Téměř půlhodinové video natočené Eurogamerem nabízí pohled na některé novinky - více o hře v tiskovce níže:

Monter Hunter představuje kriticky oceňovanou sérii akčních RPG, které se prodalo více jak 40 miliónů kusů po celém světě. Další vstup do této série, Monster Hunter: World, přinese k životu živoucí ekosystém, ve kterém se hráči postaví do role lovce vyhledávajícího divoká fantastická zvířata. Vydejte se na cestu a plňte úkoly na vlastní pěst, či po boku svých přátel díky novému online módu pro až 3 hráče napříč všemi světovými regiony.

Děj dodatku Monster Hunter World: Iceborne přímo navazuje na události z původní hry a nabídne nový master rank, nové úkoly, monstra, zbraně, brnění, nový příběh a mnoho dalšího. Na hráče čeká zcela nový svět s ještě mocnějšími monstry a novými náročnými úkoly. Vydejte se na průzkum nového, ledem pokrytého regionu známého jako Hoarfrost Reach, který čeká na své objevení. Setkejte se s novými monstry a objevujte endemický život tohoto regionu.

Balíček Monster Hunter World: Iceborne Master Edition obsahuje původní hru Monster Hunter: World a dodatek Iceborne.

Comments