If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nález re-edicí Wolfensteina, Dishonored a Prey pro nextgen

Výhodná balení znovu.

Když bylo Deathloop odloženo na 2. čtvrtletí 2021 a předvánoční release-list Bethesdy by zel prázdnotou, aspoň znovu "protočí" některé své starší hry ve výhodných kompilacích.

Aspoň to tedy vyplývá z nálezu v databázi ratingové organizace ESRB, která tyto balíčky už proklepla. Cílit by prý měly hlavně na příští generaci konzolí, mj. na Xbox Series X a S.

K nedávnému 20. výročí francouzského studia Arkane to má být tzv. Dishonored a Prey The Arkane Collection, které je už zalistované i na obchodě Microsoftu či kanadském Amazonu.

V ní prý najdete čtyři hry za jednu cenu: Dishonored: Definitive Edition (základní hra plus DLC), Dishonored 2, Dishonored: Death of the Outsider a Prey z roku 2017. Jedinečná příležitost pořídit si všechny poslední kousky od mistrů v designu levelů a stealth RPG s vysokou úrovní znovuhratelnosti.

Pravděpodobně to ovšem nebudou nějaké remastery, nýbrž jen obyčejné re-edice těch samých starých verzí z dřívějška, jako se to stalo před časem u DOOM. Tady zkrátka žádný remaster není potřeba, když hry nejsou příliš staré.

Zajímavé bude sledovat, jestli se nějak projeví vlastnictví Bethesdy Microsoftem a zda to bude i pro něco jiného než Xbox a případně PC.

Druhou, ještě větší recyklací bude Wolfenstein: Alt History Collection - komplilace, která je už od června k mání na stávajícím Xboxu, čili nic extra nového.

Ta by měla obsáhnout hry Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein: The Old Blood, Wolfenstein 2: The New Colossus a Wolfenstein: Youngblood. S tím, že cílovou platformou bude Xbox Series X a S, ovšem ani zde nečekejte něco nového - jen takový zvýhodněný balíček se všemi posledními FPS od Machine Games, než patrně příští rok vypustí završení novodobé trilogie.

About the Author

Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments