Skip to main content

Namísto Borderlands 3 zklamal Gearbox jinou hrou

Někdo Quake 3 Arena?

Minule oznámili (nakonec neúspěšný) Battleborn namísto Borderlands 3. Pak jim zase síly ubíraly práce na remasteru Bullestorm (Full Clip Edition), po němž nikdo dvakrát nevolal, i na oživení Homeworldu, namísto pořádného soustředění se na pokračování válečné FPS Brothers in Arms. A takhle to je pořád, Gearbox, resp. jeho menší týmy, zkrátka pořád dělá něco jiného, než by si přála většina jeho fanoušků.

V tomhle duchu se nesou reakce na nově odkrytou hru s pracovním názvem Project 1v1. Půjde o first-person střílečku, která bude o duelech pouze mezi dvěma hráči.

Podobně jako třeba Overwatch, Quake Champions či Lawbreakers, i zde to bude rychlá arénová akce. Navíc však ještě okořeněná o strategický prvek se sběrtelskými kartičkami, jak velí v současnosti módní trendy (Hearthstone).

Dle prvních artworků to vypadá na futuristické zasazení. Hrát budete v režimech Ranked (s bednami obsahujícími nové kartičky), Challenge (boj s kamarádem) a Arena (vyzvete současného šampióna arény).

Jak bylo dříve slibováno (na léto), uzavřený betatest se již skutečně koná v těchto dnech, protože někteří lidé obdrželi pozvánky.

Read this next