Skip to main content

Nazujte si brusle, nasaďte si helmu a vydejte se do arény v Roller Champions

Tiskovka k ostrému startu sportovní hry zdarma.

Společnost Ubisoft potvrzuje aktuální vydání hry Roller Champions s podporou funkcí cross-play a cross-progression na konzolích Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X | S a PlayStation 5 (skrz zpětnou kompatibilitu) i Windows PC přes Ubisoft Store. Hra pro systémy Nintendo Switch, Stadia a Amazon Luna bude dostupná někdy v budoucnu.

V této nové free-to-play týmové PvP sportovní hře hráči budou soupeřit mezi sebou v rámci tříčlenných týmů o to, aby jako první dosáhli skóre pěti bodů. Základem všeho je kroužení po aréně a házení míče do obroučky. Plejeři se neobejdou bez spolupráce, ostatně držením míče budete kontrolovat tempo hry. Vyhrávejte jeden zápas za druhým a šplhejte výše po žebříčcích, jejichž vrcholem je liga elitních šampiónů. Na své cestě budete získává i celou řadu kosmetických předmětů – oblečky, oslavy gólů a mnoho dalšího, čímž si budete moci upravovat vzhled své sportovní legendy.

Roller Champions lze hrát jak v partě přátel, tak i samostatně s podobně zkušenými hráči díky cross-play systému vytváření zápasů. Profily a postup hrou je přenášen skrz všechny platformy. Mezi jednotlivými zápasy se můžete setkávat s ostatními hráči, učit se novým trikům či si vyzkoušet některou z miniher. Díky programu Friend Referral je možné po pozvání přátel do Roller Champions si odemknout speciální odměny.

První sezóna ve hře právě začala. Poběží až do 21. června nabídne tři arény a dva speciální – časově omezené – režimy. Rovněž si můžete odemknout exkluzivní kosmetické předměty s Roller Passem. Ten funguje jako odměňující systém rozdělený mezi bezplatnou a prémiovou část. V aktuální sezóně se ti, kteří si rozhodnou Roller Pass pořídit, mohou začít odemykat 41 odměn. Na ostatní hráče odměn 11. Všechen obsah, jenž hráči získají během první sezóny, samozřejmě zůstane v jejich šatnách i po jejím skončení.

Nazujte si brusle, nasaďte si helmu a vydejte se do arény. Roller Champions si můžete stáhnout zde.

Read this next