If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Názvy konzole si plete už i samotný Microsoft

Znáte Xbox One Series X?

Včera vás hodně zaujalo, že Starý Xbox One X vzrostl o 747 procent kvůli omylům kupujících.

V návaznosti na to si redaktor The Verge, Tom Warren, všiml jedné související drobnosti, a to že hokej v tom má asi i samotný výrobce konzole, resp. jeho zaměstnanci.

V článku o listopadovém rozšíření Destiny 2: Beyond Light na oficiálním webu News.Xbox.com se včera chvíli psalo, že hra bude pro Xbox One Series X. Taková konzole přitom neexistuje.

Z vlastní zkušenosti musíme konstatovat, že tyto chyby se při psaní stávají velmi často, když je název tři roky staré konzole a té nadcházející tak nesmyslně podobný. A to se tímto živíme, kdežto běžní zákazníci vše obvykle tak nesledují a zorientovat se pro ně může být složité - na rozdíl od jasného označení generací PlayStation, kde podle čísla každému ihned dojde, co je novější a co starší model.

Microsoft na Twitteru v reakci na Warrena uvedl, že se přece zase nic tak hrozného nestalo, když autor zmíněného textu jen zapomněl slůvku "a". Tak to ovšem nebylo, protože na Xbox One X hra nepojede v 60fps ve 4K, což má být razantní změna oproti minulosti i pro skalní fanoušky této série.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments