If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nejprodávanější hry za duben u českých hráčů dle JRC Smarty

Není to ani Dead Island 2 ani Star Wars Jedi Survivor.

Po krátké pauze se na první místo žebříčku nejprodávanějších her u největšího českého herního specialisty JRC a Smarty.cz vrací FIFA 23 od EA. „Ať už za to může napínavý konec české ligy nebo dubnová akce na tituly herního vydavatelství, jedno je jasné. FIFA patří dlouhodobě mezi TOP hry v naší nabídce,“ uvádí Petr Kratochvíl z JRC.

Fotbalovému hernímu kousku na paty šlapou dvě dubnové novinky. Na druhé příčce se v prodejích umístila zombie řezničina Dead Island 2, hned v závěsu za ní pak skončila Star Wars Jedi: Survivor, která se na třetí místo vyhoupla po pouhém jednom víkendu prodejů. „U Dead Island 2 můžeme hráčům navíc nabídnout exkluzivku – a to PULP Edition, která obsahuje dvě speciální zbraně – Homewrecker a Eye Opener,“ dodává Petr Kratochvíl.

Další místa žebříčku nejprodávanějších her obsadily už tradičně Minecraft nebo GTA V, dobře se umístily ale také exkluzivní kousky pro platformu PlayStation – Ghost of Tsushima a Marvel’s Spider-Man. Mezi nejprodávanější hry se také probojovaly Hogwarts Legacy, které nyní vychází i pro starší generaci konzolí, a Resident Evil 4.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Dead Island 2

PS4, Xbox One, PC

FIFA 23

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

See 1 more

Star Wars Jedi: Survivor

Video Game

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments