If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nová hra tvůrce BioShocku se inspiruje Shadow of Mordor

Ken Levine promluvil o své chystané hře.

Ken Levine si na herním festivalu pořádaném britským Eurogamerem popovídal s britským redaktorem webu a prozradil několik zajímavých věcí o své nové, připravované hře. Na té pracuje ve studiu Ghost Story, které založil.

Nemluvil příliš konkrétně, ale naznačil, že se inspirují hrami, které vám nedávají hned všechno na stříbrném podnose, a musíte se chvíli učit, jak fungují. Inspiruje se hrami, které testují hráče svojí složitostí a nedrží je celou dobu za ruku. "Ty hry budou pro hráče větší výzvou a budou složitější než BioShock nebo BioShock Infinite."

"Důvodem té změny bylo, že strávíte pět let prací na hře, kterou lidé zvládnou dohrát přes víkend. Proto tak závidím hrám jako Civilizace, kterou jsem hrál hodně dlouho. Spousta her dnes vzniká tak, aby s nimi hráči dlouho zůstali, ale moje hry takové nebyly. "

Cover image for YouTube videoKen Levine talks about his career and new game

Nedávno byl Ken Levine také v podcastu Game Informeru, kde jako své další inspirace vyjmenovával Nemesis systém u Shadow of Mordor a také větvící se příběh v The Walking Dead od Telltale. Tohle jsou podle jeho slov inovace, ke kterým míří.

O hře zatím nechce příliš mluvit kvůli tomu, kolik věcí se při vývoji neustále mění.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

BioShock

iOS, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, PC, Mac

BioShock Infinite

PS3, Xbox 360, PC, Mac

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments