If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nové Elder Scrolls 200 let po Oblivionu

Knižní vydavatel se prořekl.

Fantasy Elder Scrolls se nezastavitelně rozrůstá a rozhodně nejde jen o hry. Vychází i spousta knížek, které rozšiřují svět Elder Scrolls a jeho historii. Jedna z názvem Infernal City za měsíc vychází a její synopse naznačila, v jakém období se bude odehrávat další hra.

Na oficiálním webu knižního vydavatelství Waterstone's se u synopse totiž objevila zmínka: "Příběh knihy se odehrává 45 let po událostech ve hře The Elder Scrolls IV: Oblivion a datadisku Shivering Isles. Částečně tedy zaplňuje příběhovou mezeru mezi Oblivionem a další hrou ze světa Elder Scrolls, která se bude odehrávat 200 let po Oblivionu."

Krátce poté, co na informaci začaly upozorňovat weby, zmínka z oficiálních stránek knižního vydavatelství zmizela.

Bethesda zatím o případné další hře z fantasy světa Elder Scrolls mlčí. Todd Howard ze společnosti se pouze tento rok zmínil, že v blízké budoucnosti s The Elder Scrolls V zatím fanoušci počítat nemohou. Což vlastně nijak nepopírá, že se na pětce už v tichosti pomalu pracuje. To potvrdil i Pete Hines, který se nechal slyšet, že hry z prostředí Elder Scrolls zcela určitě budou pokračovat.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Elder Scrolls IV: Oblivion

PS3, Xbox 360, PC

Awaiting cover image
See 1 more
Awaiting cover image
Related topics
RPG
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments