Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

NVIDIA App se představuje

Sjednocuje v sobě funkce dosavadních aplikací.

Společnost NVIDIA zveřejnila beta verzi NVIDIA app, která je prvním krokem na cestě k modernizaci a sjednocení aplikací NVIDIA Control Panel, GeForce Experience a RTX Experience.

Herní nadšenci i tvůrci obsahu budou díky ní mít snazší aktualizace ovladačů i rychlejší vyhledání a instalace dalších aplikací NVIDIA, jako jsou GeForce NOW, NVIDIA Broadcast a NVIDIA Omniverse.

NVIDIA app zároveň představuje jednotné ovládacím centrum GPU, kde je možné jemné doladění nastavení her a ovladačů z jediného místa. Přepracovaný herní overlay ve hrách přinese pohodlný přístup k nástrojům pro záznam hry, překryvným údajům o výkonu i k filtrům pro vylepšení vzhledu hry. Majitelé GeForce RTX se v jejich nabídce také dočkají inovativních novinek využívajících AI:

  • RTX Dynamic Vibrance omezuje zkreslení a vylepšuje podání barev, které tak na obrazovce lépe vyniknou a působí vyváženějším dojmem.
  • RTX HDR umožňuje využít možnosti HDR monitorů naplno i ve hrách, které vysoký dynamický rozsah nenabízely. Z padesátky nejhranějších titulů nabízí podporu HDR jen 10 a celkově existují tisíce her běžících na rozhraních DX12, DX11, DX9 a Vulkan, kde lze nový filtr využít.

První beta verze v sobě kombinuje řadu oblíbených funkcí ze stávajících aplikací NVIDIA, zavádí nové a optimalizuje uživatelské prostředí. Login je volitelný a hráči jej budou potřebovat jen v případě uplatnění klíčů z akčních bundlů nebo odměn. Ke stažení je tady.

Detailní informace o NVIDIA app v češtině naleznete zde.

Spolu s novou aplikací jsou dostupné také nejnovější Game Ready ovladače, které přidávají možnost optimálního nastavení na jedno kliknutí do:

  • Granblue Fantasy: Relink
  • Nightingale
  • Pacific Drive
  • Skull and Bones

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments