Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nvidia DLSS expanduje na přelomu ledna a února do nových titulů, benchmarky

+ GeForce Now má přírůstky.

V prvním měsíci roku 2023 se rozrostl seznam titulů podporujících DLSS 3. K již oznámeným titulům Marvel's Midnight Suns a HITMAN 3 se přidává Dakar Desert Rally (již k dispozici), Dying Light 2 Stay Human (od 31. ledna). V únoru je plánována podpora této technologie pro Deliver Us Mars a PERISH. Oba tituly vycházejí 2. února.

DLSS 3 se objeví také v dalších již dříve oznámených hrách: Atomic Heart, ILL SPACE, THRONE AND LIBERTY, Tower of Fantasy, Warhaven a Witchfire

Všechny tyto tituly také získávají podporu DLSS 2 na GeForce RTX řady 20 a 30. Na druhou generaci DLSS se mohou hráči těšit v Dead Space a FORSPOKEN.

NVIDIA DLSS využívá umělou inteligenci vytrénovanou na super vysokých rozlišeních a informace z herních enginů ke zvýšení výkonu GPU. Je dostupná všem majitelům grafických karet z rodiny RTX, které disponují specializovanými Tensor jádry pro akceleraci funkcí využívajících AI.

Dnes DLSS najdeme ve více než 250 hrách a kreativních aplikacích. DLSS 3 je nejnovější generací této technologie, kterou přinášejí GPU GeForce RTX řady 40 založené na architektuře Ada Lovelace. Oproti svým předchůdcům dokáže generovat i celé snímky a umožňuje tak zvýšit FPS i v případě, že je výkon systému limitován CPU.

Knihovnu GeForce Now jinak tento týden rozšiřuje 6 titulů. Patří mezi ně nová multiplayerová záležitost Oddballers i podpora pro steamové verze Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint a Watch Dogs: Legion, které byly na platformě zpřístupněny v uplynulých dnech. Níže naleznete seznam:

  • Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint (nově uvedeno na Steam, 23. 1.)
  • Oddballers (novinka Ubisoft Connect, 26. 1. )
  • Watch Dogs: Legion (nově uvedeno na Steam, 26. 1.)
  • Cygnus Enterprises (Steam)
  • Rain World (Steam)
  • The Eternal Cylinder (Steam)

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Hitman 3

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

See 1 more

Marvel's Midnight Suns

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments