Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nvidia ovladače pro Detroit a MechWarrior 5

S optimalizací.

Piranha Games v minulých dnech vypustili přírůstek ve známé sérii MechWarrior, která si v uplynulých dekádách stihla vybudovat širokou základnu fanoušků. Aktuální díl nese jméno MechWarrior 5: Mercenaries a majitelé NVIDIA GeForce mají k dispozici optimalizované Game Ready ovladače.

Jedná se o drivery ve verzi 441.66 WHQL, více o ní zde.

Kromě toho se s těmito ovladači také mohou hráči těšit na zážitek ze hraní očekávané PC verze Detroit: Become Human. Rozšiřují také program G-SYNC Compatible o dvojici displejů.

Watch on YouTube

Program G-SYNC Compatible rozšiřuje ekosystém G-SYNC a přináší do něj konzistenci. Zároveň má za cíl vzdělávat zákazníky o tom, které monitory během hraní poskytují dostatečně kvalitní zážitek z VRR (variable refresh rate). Nové ovladače rozšiřují tento seznam o MSI MAG251RX a ViewSonic XG270 a posouvají tak počet podporovaných monitorů přes číslovku 60. Jejich úplný seznam naleznete zde.

Game Ready ovladače jsou hráčům k dispozici v den vydání většiny hlavních titulů, nebo ještě před ním. Nabízejí optimalizaci pro co nejlepší výkon a ničím nerušený zážitek ze hraní. Všechny NVIDIA Game Ready ovladače nesou certifikaci Microsoft WHQL.

Read this next