Skip to main content

O čem budou multiplayerové módy Far Cry 3?

Obsah lahvičky vám sníží tempo poklesu psychiky.

Kolegové z IGN dostali možnost vyzkoušet si multiplayer Far Cry 3, v němž se Ubisoft snaží povzbudit hráče, aby spolupracovali jako tým. Bude to podpořeno díky nové mechanice Battle Cry, která stimuluje hráče, aby spolupracovali s ostatními - mohou se dohodnout ohledně výstroje, léků, požádat o pomoc. Jde prý ale jen o malé zvýhodnění, které nijak nepoškodí osamělé hráče.

Novinkou v multiplayeru bude Psyche Gas - když se vám díky zabitím nepřátel a týmové spolupráci navýší body, najdete na mapě lahvičku, jejíž obsah vám sníží tempo poklesu psychiky. Když to však s halucinogenními plyny přeženete, změní se realita - okolní prostředí dostane nádech žluté a ostatní hráči se změní v ďábelské siluety.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

Druhým multiplayerovým módem bude Firestorm, který má několik stupňů. Dva týmy začínají na protilehlých stranách mapy. Každý má dvě místa s palivem. Když tým dosáhne místa s palivem soupeřící skupiny, spustí se animace, kde vaše postava pronikne na území nepřítele a zapálí je. Dosáhnout místa s palivem však nebude nijak jednoduché, bude nutné také aktivovat rádio nebo zavolat letadlo. Bude záležet na koordinaci celé skupiny.

Far Cry 3 se tak snaží o změnu, která by měla hráče přivést ke společné kooperaci v hraní v multiplayeru, je však otázka, nakolik budou tyto módy dostačovat.

Read this next