Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Far Cry 3 návod - hlavní stránka

Průvodce všemi misemi+mapy ostrovů nejlepší hry roku.

V našem originálním návodu na Far Cry 3 (recenze, komentované videodojmy), více obsahu), zvoleném čtenáři Eurogameru za nejlepší hru roku 2012, nejprve poradíme s průchodem všemi příběhovými misemi a následně přidáme mapy plus pár tipů pro přežití.

Jak známo, Far Cry 3 se odehrává v otevřeném světě, v němž se problémy dají řešit mnoha způsoby. Proto nezaručujeme, že náš postup je tím nejjednodušším, nejrychlejším a nejefektivnějším. Ale funguje! Pokud se vám návod na takový typ hry připadá zbytečný, nezapomínejme, že se mezi námi pohybuje i nemalá skupina méně ostřílených hráčů, které určitě přijde vhod.

Návod budeme v příštích týdnech postupně rozšiřovat, proto je první strana, sloužící jako takový rozcestník obsahu na jednotlivé mise a části návodu, zatím trochu chudší na odkazy. Máte-li nějaké dodatečné otázky nebo nápady na elegantnější řešení situací, uvítáme je v diskusi pod článkem.

Hlavní příběhové mise

  • Návod na 1. - 5. misi (Vezměte nohy na ramena, Ve městě Amanaki, Sklizeň džungle, Zajistěte stanoviště, Houby v hlubinách)
  • Návod na 6. - 12. misi (Volání Medusy, Kazisvět, Vloupání do vězení, Hotel Island Port, Plné ruce práce, Setkejte se s Citrou, Špatná čtvrť)
  • Návod na 13. - 16. misi (Kopnutí do vosího hnízda, Muž jménem Hoyt, Záchrana Olivera, Střípek minulosti)
  • Návod na 17. - 22. misi (Dole v docích, Na stopě pokladu, Lin Cong, předpokládám?, Nešťastné shledání, Tohle je nůž pro tebe, Přepadení)
  • Návod na 23. - 27. misi (Služba záchrany válečníků, Nový přijímací rituál, Odplata, Citřina laskavost, Let na jih,
  • Návod na 28. - 34. misi (Tři slepé myšky, Dvojník, Trojitá akce, Uklidnění situace, Krysa, All in, Načerno)
  • Návod na 35. - 39. misi (Černé zlato, Eso v rukávu, Sázka proti kasinu, Doktor je pryč, Složité volby)

Průchod příběhem jsme se snažili popisovat co nejpodrobněji, přesto je nutné počítat s tím, že jsme se zaměřili na střední obtížnost. Mezi úkoly byste rozhodně měli lovit, sbírat rostliny, obsazovat základny pirátů a objevovat vysílače. Čím více vedlejších úkolů splníte, tím jednodušší budete mít příběhové mise. Ať už díky dostatku peněz nebo vycvičení svých dovedností.

Další obsah

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Far Cry 3

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Pavel Oreški avatar

Pavel Oreški

Redaktor

Čas s hrami už počítám na dekády, neodmítám žádný žánr, zajímá mě hratelnost a originalita.
Comments