If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Far Cry 3 návod - hlavní stránka

Průvodce všemi misemi+mapy ostrovů nejlepší hry roku.

V našem originálním návodu na Far Cry 3 (recenze, komentované videodojmy), více obsahu), zvoleném čtenáři Eurogameru za nejlepší hru roku 2012, nejprve poradíme s průchodem všemi příběhovými misemi a následně přidáme mapy plus pár tipů pro přežití.

Jak známo, Far Cry 3 se odehrává v otevřeném světě, v němž se problémy dají řešit mnoha způsoby. Proto nezaručujeme, že náš postup je tím nejjednodušším, nejrychlejším a nejefektivnějším. Ale funguje! Pokud se vám návod na takový typ hry připadá zbytečný, nezapomínejme, že se mezi námi pohybuje i nemalá skupina méně ostřílených hráčů, které určitě přijde vhod.

Návod budeme v příštích týdnech postupně rozšiřovat, proto je první strana, sloužící jako takový rozcestník obsahu na jednotlivé mise a části návodu, zatím trochu chudší na odkazy. Máte-li nějaké dodatečné otázky nebo nápady na elegantnější řešení situací, uvítáme je v diskusi pod článkem.

Hlavní příběhové mise

  • Návod na 1. - 5. misi (Vezměte nohy na ramena, Ve městě Amanaki, Sklizeň džungle, Zajistěte stanoviště, Houby v hlubinách)
  • Návod na 6. - 12. misi (Volání Medusy, Kazisvět, Vloupání do vězení, Hotel Island Port, Plné ruce práce, Setkejte se s Citrou, Špatná čtvrť)
  • Návod na 13. - 16. misi (Kopnutí do vosího hnízda, Muž jménem Hoyt, Záchrana Olivera, Střípek minulosti)
  • Návod na 17. - 22. misi (Dole v docích, Na stopě pokladu, Lin Cong, předpokládám?, Nešťastné shledání, Tohle je nůž pro tebe, Přepadení)
  • Návod na 23. - 27. misi (Služba záchrany válečníků, Nový přijímací rituál, Odplata, Citřina laskavost, Let na jih,
  • Návod na 28. - 34. misi (Tři slepé myšky, Dvojník, Trojitá akce, Uklidnění situace, Krysa, All in, Načerno)
  • Návod na 35. - 39. misi (Černé zlato, Eso v rukávu, Sázka proti kasinu, Doktor je pryč, Složité volby)

Průchod příběhem jsme se snažili popisovat co nejpodrobněji, přesto je nutné počítat s tím, že jsme se zaměřili na střední obtížnost. Mezi úkoly byste rozhodně měli lovit, sbírat rostliny, obsazovat základny pirátů a objevovat vysílače. Čím více vedlejších úkolů splníte, tím jednodušší budete mít příběhové mise. Ať už díky dostatku peněz nebo vycvičení svých dovedností.

Další obsah

About the Author
Pavel Oreški avatar

Pavel Oreški

Redaktor

Čas s hrami už počítám na dekády, neodmítám žádný žánr, zajímá mě hratelnost a originalita.

Comments