Skip to main content

O Diablo 4 hlásí Activision Blizzard silný zájem hráčů, finální HW nároky a třída Necromancer

+ půjde přeskočit kampaň.

Meziročním nárůstem tržeb o 87 procent (částka 740 milionu dolarů) se za období leden až březen 2023 pochlubili Activision Blizzard. Zařídily to zejména mobilní odnože Call of Duty, loňské Diablo Immortal, ale také Candy Crush, Overwatch 2 a Warcraft.

Fiskální report přinesli o den dříve možná i kvůli tomu, aby dali zapomenout na to, že britský regulátor trhu vystavil stopku jejich odkoupení ze strany Microsoftu, takže se akvizice ještě dlouho povleče.

Vydavatel hlásí, že o Diablo 4 zaznamenal silný zájem hráčů: "Indikátory zájmu jsou silné, je hodně předobjednávek". Zajistí to značný meziroční nárůst za čtvrtletí končící 30. červnem, pro nějž se proto zvýšily odhadované tržby

Nové video se věnuje třídě Necromancer:

Také jsme se dozvěděli finální hardwarové požadavky PC verze Diablo 4. Zatímco údaje pro minimální a středně silnou sestavu jsou identické s betou, novinkou je konfigurace doporučená pro hraní na vysoké detaily a Ultra 4K.

Abyste v Diablo 4 dosáhli 100. levelu postavy, máte si prý vyhradit aspoň 150 hodin času.

Pokud už hru jednou dokončíte a rádi byste ji znovu rozehráli na jinou postavu, bude tady možnost přeskočit celou kampaň. Funguje to jednoduše přes tlačítko "vynechat kampaň" v menu.

Read this next