If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O čem je sociální centrum Headquarters z Call of Duty WW2?

Destiny potkává Normandii.

Tou velkou věcí, kterou Sledgehammer Games přivezli k listopadovému Call of Duty WW2 (Alza.cz) na E3 a teď i na Gamescom, je zásadní vlastnost Headquarters - dynamický sociální hub pro sešlosti až 48 hráčů multiplayeru.

Představte si ji jako někdejší Orgrimmar z World of Warcraft nebo jako The Tower z Destiny. Prostě místo, kde se setkáte s ostatními živými hráči, než se vydáte do akce. Názornou představu, jak tahle zalidněná pláž v Normandii (jak D-Day) bude fungovat v praxi, si uděláte z čerstvého traileru:

Cover image for YouTube videoCall of Duty WW2 Headquarters Reveal Trailer - CoD's New Social Hub

Tahle mapa určená k družení se s jinými hráči nabídne celou škálu aktivit. Můžete zkusit štěstí na střelnici, ovládání protivzdušné obrany (letadla "tréninkově" ovládají jiní živí hráči), soupeřit v duelech jeden na jednoho v malých arénách (z výšky to mohou sledovat přihlížející) nebo se dívat na živě probíhající zápasy v kině, po boku ostatních.

Stejně jako v běžných MP módech, i zde získáte zkušenosti a odměmy za to, když se různých výzev zapojíte. Chybět nemůže žebříček sestavený v reálném čase. Slibována je také možnost přizpůsobit si tam postavu a přichystat se tak do bitvy. Také budete otevírat bedny a hledat tam odměny.

Podrobnosti o Headquarters v našich E3 dojmech.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Call of Duty: WW2

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments