Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O raytracingu a grafických režimech Chivalry 2

+ videa o frakcích, dárek.

Torn Banner Studios oznámili některé technikálie ohledně jejich v v červnu vycházející středověké onlinovky.

Podpora raytracingu bude do Chivalry 2 přidána až někdy později formou aktualizace, ale zatím nebylo řečeno, jakých přesně efektů se to bude týkat.

Hráči na PlayStation 5 a Xbox Series X budou mít na výběr ze tří herních režimů.

Buď ten preferující raytracing, ale framerate bude zamčen jen na 30fps. Nebo mód upřednostňující plynulost, kde bude raytracing vypnutý, ale vše pošlape v 60fps.

A pak tady bude ještě "Uncapped Framerate" režim, kde nebude žádný zámek na počet snímků za vteřinu. Na slabší konzoli Xbox Series S raytracing nebude, jen ty dva ostatní módy.

Co se týče podpory ovladače DualSense na PS5, levým triggerem budete držet blok tvrději, než vám spadne stamina. Pravý trigger zase zvýší tlak na luk. A obdržené zásahy od nepřátel mají mít zpětnou vazbu lokalzovanou, abyste "cítili", kam vás kdo zasáhl.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Chivalry 2 jinak podporuje bezplatné vylepšení z aktuální generace konzolí na novou generaci, když provedete upgrade na systém PlayStation 5 nebo Xbox Series X/S.

Výše můžete mrknout na dvě videa, která popisují každou bojovou frakci v Chivalry 2. The Mason Order - Za červenou a černou! Řád zednářů, který se inspiruje ctnostmi jako síla, zásluhy a dominance, nemá žádný respekt vůči slabým a chce rozdrtit všechny, kteří se mu vzpírají. The Agatha Knights - Za modrou a zlatou! Agatha Knights mají smysl pro věrnost, povinnost a čest a věří, že jsou právoplatnými vládci země.

Chivalry 2 je bojová hra více hráčů z pohledu první osoby, inspirovaná epickými středověkými filmovými bitkami. Hráči jsou vrženi do akce během ikonických okamžiků - od řinčení mečů přes déšť ohnivých šípů po obléhání velkých hradů a další. Ovládněte obří bojiště, zatímco katapulty trhají zemi na kusy a hráči ztékají hrady, zapalují vesnice a vraždí špinavé rolníky v návratu map s týmovými úkoly.

Chivalry 2 vylepšuje původní revoluční hru Chivalry: Medieval Warfare a vybízí hráče, aby mistrovsky ovládli šermířské umění ve zcela novém a vylepšeném bojovém systému, který kombinuje údery v reálném čase a systém plynulých komb, které urychlí akci a umožní hráčům stát se na bojišti ocelovým vírem. Souboj ve hře Chivalry 2 je navržen pro potyčku více soupeřů najednou a kombinuje to nejlepší z FPS a žánru bojových her, díky čemuž přináší bezkonkurenční kontaktní zážitek.

Předobjednávka standardní edice Chivalry 2 přidá do hry skin zbraně královský obouručák.

Read this next