Skip to main content

Obchod naznačuje podzim 2012 jako datum vydání GTA V

Také vyjde hra The Dark Knight Rises a Battlefield Evolved?

Server MCVUK obdržel plán vydávání her od jednoho nejmenovaného velkého obchodního řetězce, který prozradil pár hodně zajímavých věcí. Podle něj by mělo Grand Theft Auto V vyjít ještě do konce roku a plán prozrazuje existenci nové hry s Batmanem a také nového Battlefield titulu.

Ačkoli se má za to, že Grand Theft Auto V by mělo vyjít až v roce 2013, v plánech je, že by mělo být k dispozici už na podzim. Spekuluje se, že by to mohlo co dělat s tím, že Microsoft chce v roce 2013 skutečně vydat novou konzoli Xbox a pro Rockstar by nebylo úplně rozumné vydávat hru na starou generaci konzolí zrovna v době, kdy ji už nahrazuje nová generace.

V seznamu je i titul The Dark Knight Rises, který by měl být doprovodnou hrou k filmu. O ní se zatím nikdo nikdy nezmínil, ale bude to mít pravděpodobně dost těžké vzhledem k tomu, že už existují Batman Arkham Asylum a Batman Arkham City.

Poslední zajímavou věcí v seznamu je Battlefield Evolved, který by měl také vyjít na podzim. Někteří si myslí, že by mohlo jít o vydání Battlefield 3 společně se všemi stahovatelnými přídavky, protože EA rozhodně nebude chtít vydávat v jeden rok Medal of Honor a plnohodnotný Battlefield titul.

ovedené srovnání Grand Theft Auto V se San Andreas

Read this next