If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Obhlídka hraní Banishers: Ghosts of New Eden

Dobrodružství mezi láskou, životem, smrtí a obětováním se .

Focus Entertainment a Don't Nod s nadšením představují nadcházející přehled pro hru Banishers: Ghosts of New Eden. Je to pohlcující a dojemné akční příběhové RPG, ve kterém lovíte a bojujete s nadpřirozenými hrozbami ve snaze změnit tragický osud dvou protagonistů Reda a Antei. S pomocí nového přehledného gameplay traileru se dozvíte vše kolem této hry, která vychází již sedmého listopadu.

Ve hře Banishers: Ghosts of New Eden hrajete za dva zkušené lovce duchů, Anteu Duarte a Reda Mac Raith, kteří byli vyslání do Nového Edenu s úkolem zrušení kletby a vyřešení strašidelných případů. Bohužel však po špatně provedeném útoku je Antea zabita a sama se stane duchem, které nesnáší. Rozpolceni mezi svou přísahou chránit živé před zlými duchy a noční můrou jejího nemrtvého stavu se musíte rozhodnout: Budete ctít kodex lovců duchů nebo obětujete živé v zoufalé snaze přivést svou lásku zpět k životu?

Poznejte životy různých komunit v Novém Edenu žijících ve světě nadpřirozených bytostí a antických tajemství. Kombinujte Anteiny spirituální schopnosti a Redův mocný arzenál ve snaze o vyhoštění duší mučících svět živých. Odkryjte záhady, proklestěte si cestu tajemnou krajinou, vylepšete si výbavu a poznejte zajímavé, ale utrápené lidi a úplně nový druh moci, skrz kterou bude jejich osud ve vašich rukou.

Těžká rozhodnutí leží na vaší cestě za osvobozením bytostí Nového Edenu, ať už těch živých nebo bloumajících. Vaše volba bude mít zásadní vliv na příběh i výzvy stojící proti vám.

Banishers: Ghosts of New Eden vychází 7.11.2023 na PlayStation 5 a Xbox Series X/S a digitálně na PC.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Banished

PC

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments