Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oceňovaná VR hra z Hvězdných válek dorazí nezvykle jako krabicovka

Re-edice Vader Immortal s bonusy i u nás + cena.

Cenami ověnčená série Vader Immortal od ILMxLAB vyjde v pátek 18. června i jako oficiální speciální krabicová edice na PlayStation VR ve spolupráci s vydavatelem Perp Games.

Tato speciální krabicová edice, kterou v ČR distribuuje Comgad za 749 Kč, bude obsahovat několik exkluzivních bonusů pro fanoušky:

Digitální artbook s nevydanými koncepty a informacemi o tvorbě Vader Immortal od Kelly Knoxové, která přispívá na StarWars.com

Nové zákulisní video o tvorbě vašeho droidského společníka ZO-E3, kterého dabuje Maya Rudolphová (Ženy sobě, SNL), se speciálními záběry z natáčení dabingu, koncepty, rozhovory s tvůrci a dalšími bonusy

Dvě sběratelské fyzické pohlednice s úžasnými koncepty a grafikou.

Vader Immortal: A Star War VR Series vám umožní prožít vlastní filmové dobrodružství ve světě Hvězdných válek jako pašerák, který pracuje poblíž ohnivé planety Mustafar, kterou Darth Vader nazývá svým domovem. Když vás nečekaně vytáhnou z hyperprostoru, ocitnete se na výpravě, v rámci níž máte odhalit prastaré tajemství na popud samotného pána ze Sithu. Tato série rovněž obsahuje populární režimy dódžó se světelným mečem, kde mohou fanoušci strávit celé hodiny procvičováním schopností s ikonickými světelnými meči ve Vaderově výcvikovém dódžó.

Hra Vader Immortal: A Star Wars VR Series vznikla v úzké spolupráci s Lucasfilm Story Group, napsal ji David S. Goyer (Temný rytíř, Blade) a režíroval Ben Snow (Star Wars: Secrets of the Empire). Ve hře účinkuje Maya Rudolphová (Ženy sobě, Big Mouth) jako váš vtipný droidský společník ZO-E3 a oblíbený Scott Lawrence jako Darth Vader.

Vader Immortal se dočkal chvály od novinářů i fanoušků. Tato série vyhrála ocenění Nejlepší hra VR/AR v rámci Game Developers' Choice Awards 2020. Hra Vader Immortal: Episode I vyhrála ocenění VR zážitek roku na VR Awards 2019, odnesla si domů novou cenu za inovaci na Producers Guild Awards 2020 a byla nominována mezi finalisty za vynikající inovaci v interaktivních médiích na Emmy 2019.

Watch on YouTube

Read this next