If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oddworld: Soulstorm míří na Nintendo Switch, bude několik různých edic

Má domácího distributora.

Domácí vydavatel HYPE oznámil, že akční dobrodružná plošinovka Oddworld: Soulstorm vyjde krabicově pro herní konzoli Nintendo Switch 27. října 2022 ve dvou edicích – v Limited Oddition a Collector's Oddition. Kusově omezená Limited Oddition obsahuje navíc embosovanou plechovou krabičku s místem pro 24 herních karet a tři obrázky.

Sběratelská Collector’s Oddition v exkluzivní krabici obsahuje navíc 22centimetrovou stříbrnou figurku Abea snažícího se proklouznout kolem nepřátel, 160stránkový prémiový artbook od Pix'n Love v pevných deskách, embosovanou plechovou krabičku s místem pro 24 herních karet, dočasné nalepovací Abeovo tetování, sadu kmenových samolepek, klíčenku těžební společnosti SoulStorm Mining Company a tři obrázky.

Pokud si hru včas předobjednáte, získáte navíc původní digitální herní soundtrack a 50stránkový digitální artbook od Pix'n Love.

Oddworld: Soulstorm je větší, drsnější a odvážnější pokračování proslulé videoherní série a zároveň i druhý díl nové pentalogie započaté hrou Oddworld: New 'n' Tasty. Ujměte se opět role Abea, krajně neobvyklého mudokonského hrdiny, který nechtěně vyvolal povstání a teď mu nezbývá než vést své bratry Mudokony na cestě za svobodou.

Pokračujte v nerovném boji o přežití proti nejmocnější rase planety, disponující všemi možnými prostředky útlaku od propagandy přes biologické zbraně až po bezohlednou smrtící sílu. Pusťte se do průzkumu masivních, filmově ztvárněných 2.9D lokací plných úchvatných vizuálních prvků. Sbírejte suroviny, vyrábějte zbraně, vyzbrojujte svoje následovníky, řešte hádanky a bezpečně vyveďte na svobodu každého ze svých více než 1 000 následovníků. Nebo zklamte a staňte se svědky vyhlazení celého druhu.

  • Akční dobrodružná plošinovka: Žánr plošinovek urazil dlouhý kus cesty a v Soulstorm je navíc obohacen o lehké RPG prvky. To s sebou přináší i vyšší rozmanitost, protože jen na vás teď záleží, jak budete hrát – jestli víc agresivně, nebo spíš pasivně.
  • Vyprávění pro dospělé: Temný příběh se zvráceným smyslem pro humor, který ironickým způsobem odkazuje na to, co se odehrává v lidském světě.
  • Rozměr 2.9D: Dechberoucí lokace s obrovskou rozlohou a hloubkou. Herní plocha teď už není omezena na tradiční placaté plošinky viděné zboku.
  • Quarma (jako že Karma): Quarma funguje jako zpětná vazba v reálném čase, která odráží vše, co ve hře provádíte. A vše, co ve hře provádíte, ovlivní i to, jak celá hra dopadne.
  • „Survival ekonomika“: Vybírejte nepřátelům kapsy, vykrádejte jejich skříňky, hrabejte se v odpadkových koších a pátrejte po vzácných surovinách. V prodejních automatech je potom vyměňujte za užitečné předměty, které vám poskytnou nové možnosti, jak si poradit s všudypřítomnými výzvami.
  • Vlastnoruční výroba: Využívejte nalezené suroviny a zboží z prodejních automatů k výrobě nových předmětů, které by bylo možné použít jako účinné nástroje proti nepřátelům a překážkám.
  • V množství je síla: Čím víc následovníků zachráníte, tím silnější bude vaše povstání. Svoje následovníky můžete obdarovávat vyrobenými předměty a bude záležet jen na vás, jestli s nimi budou zacházet agresivně, nebo pasivně.
  • Poctivá herní doba: Při prvním průchodu vám hra zabere okolo 15 hodin. Lovci úspěchů a perfekcionisté v ní ale mohou snadno strávit i desítky hodin.
  • Zasloužené odměny: Všechny úrovně obsahují bodovací systém, žebříčky, úspěchy a odznaky.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments