If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení podrobností Shadow of the Tomb Raider

+ tralier, první obrázky.

Dnes došlo k odhalení podrobností o očekávané dobrodružné hře Shadow of the Tomb Raider (Alza.cz), která vstoupí do prodeje 14. září 2018 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

"Vydejte se na definující cestu Lary Croft a zažijte okamžik její přeměny v Tomb Raidera. Ve hře Shadow of the Tomb Raider se Lara musí naučit přežít ve smrtícím prostředí džungle, překonávat děsivé nástrahy hrobek a vytrvat i v těch nejtěžších chvílích. Mezitím, co se Lara snaží zachránit svět před mayskou apokalypsou, dojde k jejímu přerodu v hrdinku známou jako Tomb Raider," praví tiskovka a doprovází ji pořádný trailer:

Hra se objeví ve standardní a speciální edici - Croft Edition, která navíc nabídne Season Pass (7 hrobek, 7 zbraní, 7 outfitů, 7 dovedností a vedlejší příběhové mise), dále 3 dodatečné zbraně a outfity, originální herní soundtrack a v případě předobjednání této edice navíc 48 hodinový předběžný přístup do hry - více na homepage.

V rámci série Tomb Raider bylo prodáno celosvětově více než 63 miliónů kopií hry. Původní hra ze série se stala předlohou pro jeden z nejvíce úspěšných filmů inspirovaných videohrou v historii. Hlavní protagonistka série Lara Croft se na více než 2 desetiletí stala globální ikonou. Poslední titul z této legendární série, Rise of the Tomb Raider™, obdržel více než 100 "Best of" nominací a řadí se mezi nejlépe hodnocené videohry v historii.

K dispozici jsou také první obrázky:

Comments