Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení The Front, survival hry v otevřeném světě mezi DayZ, The Forest a Battlefieldem

Detaily, obrázky, trailer.

O studiu Samar slyšíme poprvé, ale ambice má rozhodně nemalé. Chce vytvořit něco, co bude podobné DayZ, Battlefieldu a dvoumilionovému Sons of the Forest.

Jejich nově ohlášené The Front má vyjít koncem letošního roku pro PC a být survivalem s výrobou předmětů v rozlehlém otevřeném světě. Velikostí má mít 36 kilometrů čtverečních s pestrou krajinou, jako lesy, zasněžené hory či pouště, kdy každá má svůj ekosystém a suroviny. Podtrhne to realistické střídání denní doby a deset typů počasí, včetně sněhové vánice, mlhy či bouřek. Debutový trailer z nehotové hry:

Tento postapokalyptický sandbox bude zalidněn zombie-mutanty a nepřátelskými frakcemi, tudíž hráči musí spolupracovat, aby vůbec přežili a našli recepty pro výrobu (400 věcí k naučení se). Nebo vybudovat základnu s adekvátními systémy obrany, které odolají vlnám nepřátel.

Ze stovky odlišných komponentů můžete postavit elektrické systémy, zavlažování, automatické střílny atd. Pomohou vám katapulty, šípy, omamný plyn, elektrické šoky atd. Mezi další výbavu se zařadí moderní zbraně s taktickými nadstavbami, nebo pasti.

Abyste to u protivníka překonali, využijete pestrou paletu dopravních prostředků ve vzduchu, na vodě i na souši, s dodatečným brněním. Někteří se budou moci sami odpálit, aby vyvolali devastující toxický mrak. Pozor však musíte dávat na ukazatele vaší postavy, jako je žízeň, hlad, podchlazení či infekce.

První oficiální obrázky:

Read this next