If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení psycho thrilleru The Phantom Pain

Potácející se tělo v nemocnici od neznámého studia.

Předávání cen Video Game Awards v noci na sobotu nemohlo začít ničím tajemnějším než novou značkou The Phantom Pain. Podepsání studiem s názvem Moby Dick Studio moc nepomohlo, neboť i o něm slyšíme prvně, jen že má pocházet ze Švédska.

VGA trailer

Video pocházející údajně přímo z hraní každopádně vypadalo velmi zajímavě. Neznámý muž se v halucinacích probudil v nemocnici s amputovanou rukou, kterou nahradil implantát. Netuší, kde je, co se kolem něj děje, a pokládá si spoustu dalších otázek, jestli ho chtějí zabít atd. Doktor pouze pronesl, že byl v kómatu po zranění utrpěném při havárii auta.

V typické chodbě s dlaždičkami jakéhosi ústavu se snaží postavit na nohy, ale jeho tělo se potácí ze strany na stranu a jen těžko drží rovnováhu. Prostory navíc zaplnil kouř s ohněm, všude okolo se lidé snaží prchnout pryč a nikdo neví, která bije, a na scéně se navíc objevují nadpřirozené bytosti.

O third-person akci The Phantom Pain zatím nejsou k dispozici žádné bližší informace. Nejprve se šuškalo, že má jít o titul až pro příští generaci konzolí, ale stránky tvůrců hovoří o tom, že vyvíjejí pro PS3 a X360. Podle všeho půjde o pořádný psycho-thriller.

Moderátor GameTrailers Geoff Keighley dodatečně ujistil, že se jedná o nový projekt, nikoli přejmenování nějaké už existující hry, jak si mnozí komentátoři mysleli (např. nový název pro pokračování Metal Gear či Project Ogre od Kojimy). UPDATE: různé indicie vedou k tomu, že by mohlo jít právě o MGS: Ground Zeroes.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles