Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení Unknown 9: Awakening

Příběhová akční adventura.

Společnost Bandai Namco Europe odhalila první pohled na gameplay z příběhové akční adventury Unknown 9: Awakening. Titul vyvinula společnost Reflector Entertainment a vyjde letos v létě na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S a PC prostřednictvím služby Steam.

Unknown 9: Awakening je akční dobrodružná hra z pohledu třetí osoby, která sleduje příběh Haroony, Quaestora, jenž se narodil se schopností vydat se do Fold - tajemné dimenze, která překrývá tu naši. Na své výpravě za mocnými skrytými znalostmi se naučí ovládat své jedinečné spojení s Fold, které jí umožňuje přenášet její síly do našeho světa. Taková moc však nezůstane bez povšimnutí. Haroona se rychle stane terčem Ascendentů, odštěpené frakce tajné organizace známé jako Leap Year Society, která chce využít Fold ke změně běhu lidských dějin.

Hráči se ujmou role Haroony, která se vydává na cestu kolem světa, aby napravila křivdy své minulosti. Během této výpravy si hráči budou moci vybrat, zda budou protivníky přepadávat ze stínů, nebo budou bojovat tak, že do nepřátel vstoupí a budou je ovládat, vyhýbat se střelám, krýt útoky štítem, vrhat energii a vymýšlet kreativní kombinace boje, aby si přizpůsobili svůj herní styl.

"Jsme nadšeni, že se můžeme poprvé podělit o některé záběry ze hry Unknown 9: Awakening. Pro studio je to vzrušující okamžik, protože naše týmy tvrdě pracovaly na vytvoření nového dílu tohoto rozsáhlého příběhového univerza," řekl Christophe Rossignol, kreativní ředitel Reflector Entertainment. "Hra nabídne hráčům vzrušující cestu zasazenou do bohatého a živoucího světa. Doufáme, že budete sledovat naše další kroky, jak budeme odhalovat další části tohoto dobrodružství!"

K projektu se připojila talentovaná Anya Chalotra, která ztvární Haroonu, odvážnou hlavní hrdinku hry. Hereččin talent pro oživení silných ženských postav z ní udělal jasnou volbu, když došlo na obsazení hlavní postavy Unknown 9: Awakening.

Hra Unknown 9: Awakening je klíčovým vstupním bodem do rozsáhlého příběhového světa Unknown 9 IP, který zahrnuje řadu vzájemně propojených dobrodružství vyprávěných v komiksech, podcastech, románech a dalších dílech. Hráči si budou moci zážitek z Unknown 9: Awakening rozšířit o tyto příběhy. Ti, kteří vědí, kde hledat, odhalí svůj podíl crossoverů, callbacků, tajemství a dalších věcí.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Unknown 9: Awakening

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments