Skip to main content

Odklad Dead Island 2, datum Killing Floor 2

Dvě termínovky.

Kolegové z VideoGameru dnes upozornili, že kolem Dead Island 2 panuje nějak podezřelé ticho. Přitom tu existovala ideální příležitost svézt se na úspěchu podobného Dying Light od tvůrců jedničky Dead Island z Techlandu, ale zůstala nevyužita.

Tato akce se zombíky z prostředí Kalifornie měla vyjít někdy letos na jaře. Vzhledem k tomu, že oficiální Twitter hry nebyl aktualizován už pár měsíců a jinak se kolem hry vůbec nic neděje, i vzhledem k dosavadnímu neproběhnutí slíbeného třicetidenního betatestu exkluzivně na PS4, je stihnutí května či června prakticky vyloučeno.

Dead Island 2 má dle našich neoficiálních informací vyjít až někdy okolo září, což znamená docela dlouhý odklad z neznámých důvodů. Amazon pro jistotu začal uvádět až rok 2016, ten snad nehrozí. Zdroje VideoGameru též hovoří o odsunu na podzim.

Jaro tak přišlo o další hru a podzim bude ještě přeplněnější, navíc každý asi bude chtít DI2 srovnávat s vydařeným Dying Light, který bude těžkým oříškem k překonání, minimálně co se atmosféry týče...

Druhou novinkou je stanovení data multiplayerové FPS Killing Floor 2. Její Early Access začne 21. dubna, informoval dnes odpoledne PC Gamer, který má s tvůrci dobré vztahy.

Bude obsahovat čtyři herní třídy, tři mapy a jedenáct monster. Vstupenka do Early Access se na Steamu bude prodávat za 27 eur či 30 dolarů.

Watch on YouTube

Read this next