Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odklad Judas od tvůrce BioShocku nejpozději na březen 2025

+ propouštění u Take 2, špatné výsledky a podpora Game Pass.

Ve světle prosincového odhalení na The Game Awards to úplně nedává logiku. Proč vůbec představovat hru, která je tak daleko vydání, dva roky odteď?

Judas, příští projekt Kena Levineho (tvůrce BioShocku, Thiefa či System Shocku) a Ghost Games, totiž bude venku až někdy před březnem 2025.

CEO Strauss Zelnick musel chtě nechtě potvrdit, že vývoj tohoto vtahujícího simulátoru nabral v minulých letech určité zpoždění. Nyní si však věří, že vše jim už odsýpá dobře a jsou optimisty ohledně zvládnutí zmíněného termínu, byť nějaký skluz je stále možný.

Take 2 mají do jara 2025 uvést na trh celkem 87 her. Čerstvé novinky na Game Pass apod. dávat stále nehodlají, ale prý je toto předplatné báječným místem pro opětovné připomenutí starších "katalogových" kousků. To vnímají jako správnou cestu, jak Game Pass podpořit, ačkoli říkají, že to pořád není extra velký byznys, když má jen 25 milionu uživatelů. Že by to kanibalizovalo jejich tržby, toho se neobávají.

Přední vydavatel, jehož dojnými krávami jsou Grand Theft Auto 5 a Red Dead Redemption, také avizoval propouštění. Potřebuje totiž ušetřit 50 milionu dolarů, což hodlá docílit hlavně na korporátních a vydavatelských pozicích. Některé týmy prý mají zbytečně moc přetlak zaměstnanců. Nepůjde tedy o plošné propouštění.

Poslední výsledky Take 2 totiž nejsou bůhvíjak zázračné, když nemají žádné hity od Rockstaru, a nepočítají-li se pokračující tržby z GTA5 a RDR2 nebo další ročníky sportů. O prodejním propadáku Midnight Suns jsme psali včera. Snažit se tedy chtějí o efektivitu svého počínání a růst ziskovosti, aby se v příštích letech podařilo byznys zvětšit.

Read this next