Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odklad PlayStation krabicovek Dark Alliance v ČR, startovní filmeček s drakem

+ náplň Day one edice a té steelbookové.

Máte na to zastavit temnotu? Přesvědčte se o tom ve hře Dungeons & Dragons: Dark Alliance a zahrajte si již dnes v krabicové edici na PC, Xboxu Series X / S a Xbox One (hra je k mání výhodně i na předplatném Xbox Game Pass).

"Co se týče verze na PS4 a PS5, na tyto dvě platformy je premiéra hry odložena na 6. července 2021," přiznal dnes domácí distributor Comgad, ačkoli Xzone u nich uvádí až o týden později, 13. července.

Důvod zpoždění nejvíce lukrativních krabicovek na PlayStation v České republice není znám, v zahraničí se to nestalo a digitální verze pro PS4 a PS5 jsou standardně též k dispozici z PlayStation Store od včerejška. O odsunu portu pro Nintendo Switch se vědělo již dříve.

V obchodech naleznete Day One Edition se základní hrou a DLC Beholder Weapon Set (šavle, luk, sekera, kladivo). Ke Steelbook Edition navíc získáte digitální soundtrack, mini artbook, DLC Lich Weapon Set (šavle, luk, sekera, kladivo), budoucí placené rozšíření a exkluzivní steelbook.

Startovní filmeček s drakem je zde:

Watch on YouTube

"Dejte dohromady tým přátel a vydejte se na strhující dobrodružství s cílem porazit legendární příšery z Dungeons & Dragons. Výprava až pro čtyři hráče na vás čeká v novém kooperativním titulu Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Do něho se můžete ponořit i sami a vychutnat si výbušné akční RPG plné soubojů v reálném čase. Nejvíce zážitků si ale odnesete v kooperaci.

Postavte se různorodým protivníkům od goblinů a kostlivců po obří ledové obry, beholdery, mstivé draky a další mocné bossy, kteří prověří vaše taktické dovednosti. S nimi to budete mít o poznání složitější a při boji budete muset prokázat obratnost a reflexy; důležitou roli hraje také správné využívání schopností hrdinů a jejich speciálních útoků.

Při průzkumu mrazivého světa Icewind Dale si vyberete jednoho ze čtyř hratelných hrdinů. Liší se stylem boje a dovednostmi. Drizzt Do'Urden bojuje dvěma meči, trpaslík Bruenor Battlehammer využívá štít a mocnou sekeru, Catti-brie je zkušená lučištnice a barbar Wulfgar se nezalekne přesily díky svému válečnému kladivu.

Když to všechno zvládnete, tak se vám zpřístupní ještě nebezpečnější dungeony. V nich vás prověří těžší nepřátelé, ale jako odměnu získáte lepší kořist. V blízké budoucnosti hru čekají dvě bezplatná rozšíření a jedno placené, které přidá tajemného mága. Každé DLC zahrne novou kapitolu a zvýší celkovou náročnost vašeho dobrodružství."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Dungeons & Dragons: Dark Alliance

PS5, Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments