If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odsun Tropico 6 o dva měsíce

Ještě to nebylo úplně ono.

Konec ledna se mohl jevit jako ideální období pro návštěvu Karibiku, protože tam není sezóna hurikánů. Nicméně žadatelé o tento výlet si budou muset počkat dva měsíce navíc.

Kalypso Media oznámili, že Tropico 6 (Alza.cz) nevypustí 25. ledna, nýbrž až 29. března, což platí pro PC. Tím pádem se o něco zdrží i konzolovky plánované na později.

Spoluzakladatel a managing director Simon Hellwig to zdůvodnil slovy, že chtějí, aby fanoušci hru nejen měli rádi, nýbrž aby ji rovnou milovali.

"Po posledním kolečku betatestů přes Vánoce jsme dospěli k závěru, že současná verze hry ještě není připravena k vydání. Hráli jsme ji mnoho hodin a opravdu se nám zamlouvá, leč zatím to ještě není úplně ono. Při rozhodování o odkladu jsme přihlédli i k ohlasům tisícům zapálených testerů z celého světa."

Vývojářské studio Limbic Entertainment využije získaný čas také k přidání řady prvků, které si přeje fanouškovská komunita, ale nelze to udělat přes noc.

Kompenzací za delší čekání má být to, že první DLC, které vyleze v 2. čtvrtletí letošního roku, bude distribuováno zcela zdarma pro všechny, kteří si tuto strategii předobjednají ze Steamu či Kalypso Shopu.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments