If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tropico 6 potvrzeno E3 filmečkem

Hodně změn + první obrázky.

O návratu diktátora z Karibiku víme od začátku června, takže oficiální ohlášení k příležitosti E3 muselo přinést bližší informace.

V Tropico 6 budete poprvé v sérii hrát na rozlehlém tropickém souostroví, čili spravovat vícero ostrovů souběžně a čelit novým výzvám, dle filmečku možná jejich propojení mosty? Ty mají být společně s tunely, taxíky, autobusy a lanovkami součástí zbrusu nového dopravního systému (a souvisejících modifikací infrastruktury), což může fušovat do řemesla Cities Skylines.

Hra nově poběží na Unreal Engine, což je pro žánr budovatelských strategií velmi netypické. Stejně jako podpora kooperativního (i kompetitivního) multiplayeru až ve čtyřech lidech.

Jinak budete posílat agenty do cizích zemí, aby jim ukradli divy světa a monumenty (Eiffelovka, Socha svobody), která si pak přidáte do své sbírky. Váš palác můžete volitelně přizpůsobit, aby seděl stylu diktátora.

Přepracovaný systém vědy se zaměří na politiku, do níž se také vrátí volební proslovy, v nichž můžete naslibovat hory doly, aniž byste je pak museli splnit.

Dodrží Kalypso Media vypuštění Tropico 6 pro PC/konzole v roce 2018, když změnili vývojáře z Haemimont na Limbic Entertainment (Might and Magic) a úpravy hry budou tentokrát většího rázu než jen kosmetické, jako tomu bylo mezi třetím až pátým dílem série? První obrázky svou krajinou připomínají více Rio de Janeiro než Karibik:

Tagged With

Comments