Skip to main content

Ohlášení Star Trek: Infinite

Něco takového tu dosud nebylo.

Paradox v noci na dnešek překvapil ohlášením nové hry z žánru, kterému se říká grand strategy, tedy například Hearts of Iron, Crusader Kings či Europa Universalis.

Tato ovšem nebude zasazena do historie, nýbrž do sci-fi budoucnosti, protože je z univerza Star Treku. Konkrétně má být z období pár dekád před Star Trek: The Next Generation.

Vést tady budete celou flotilu a čtyři mocné síly galaxie: United Federation of Planets, Romulan Star Empire, Cardassian Union nebo Klingon Empire. Každá má mít vlastní příběh, úkoly atd.

Vyvíjí ji studio Nimble Giant Entertainment, autoři Quantum League či Master of Orion, a vyjít má už letos na podzim pro PC a Mac.

Plnohodnotné představení je plánováno na 16. června, kdy je Picard Day. Slíbeny jsou dechberoucí vizuální stránka, složitá rozhodnutí a unikátní hratelnost.

"Je nám ctí přinést jednu z nejvíce ikonických značek našim fanouškům i příznivcům Star Treku z vícero generací. Uvědomujeme si, co tato značka znamená, takže úzce spolupracujeme s Paramountem, abychom vytvořili věrnou hru, která naplní očekávání," uvedl výrobce.

Read this next