Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ohromte konkurenty bezdrátovým ovladačem Xbox – Velocity Green

Představení další barvy.

Každý má svou oblíbenou barvu a v Xboxu jsou obzvlášť zatíženi na zelenou. Proto je prý velmi těší, že mohou představit nový bezdrátový ovladač Xbox v provedení Velocity Green, kde je dominantní právě naše typická zelená barva.

Jde o nejnovější přírůstek do rodiny barevných ovladačů jako jsou populární Shock Blue, Pulse Red, Deep Pink a Electric Volt. Bezdrátový ovladač Velocity Green nabízí veškeré funkce a prvky k tomu, abyste mohli hrát ještě lépe a dodat svému hraní ten správný barevný náboj.

Přednosti ovladače Velocity Green přitom nespočívají jen v estetice, ale také v celé řadě vychytávek této generace ovladačů Xbox. Ty zahrnují třeba texturované povrchy spouští, předních tlačítek a zadního krytu pro lepší držení. Tradiční hybridní směrový ovladač poskytuje přesnost a baterie s až 40hodinovou výdrží je zárukou toho, že můžete hrát bez přerušení dlouhé hodiny. Připojením oblíbených sluchátek do 3,5mm konektoru přidáte další rozměr svého herního zážitku nebo se můžete pustit do chatování s přáteli. Své nejlepší klipy a screenshoty pak můžete sdílet prostřednictvím vyhrazeného tlačítka, jehož funkci je možné přizpůsobit si podle vlastních potřeb v aplikaci Xbox Accessories. V ní se dají dále upravovat další funkce ovladače, například přemapovat tlačítka nebo vytvářet a spravovat vlastní ovládací profily. Ovladač navíc nemusíte používat jen s konzolemi Xbox Series X|S a Xbox One, ale díky technologii Bluetooth technology i na PC nebo mobilu.

Bezdrátový ovladač Xbox – Velocity Green je prodeji za OMC 1599 Kč. Dostupnost ve svém regionu si ověřte u svého místního prodejce. Další informace o produktu najdete na Xbox.com.

Read this next