Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

One Piece Odyssey je už v prodeji, startovní trailer

Bouře vás zanechá na podivném ostrově.

Domácí distributor Cenega Czech uvedl, že vyhlížená japonská hra One Piece Odyssey od Bandai Namco je již v prodeji i krabicově v ČR. Jedná se o verze pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC.

Startovní trailer:

Straw Hat Crew zkříží cestu s neuvěřitelnou bouří, která je zanechá na scestí na podivném, legendárním ostrově Waford, zatímco Thousand Sunny je téměř potopena. Při prozkoumávání ostrova a jeho starověkých ruin se setkávají s Lim a Adiem, dvěma obyvateli Wafordu. Poté, co byli mylně připraveni o své síly tajemnou silou Lima, začíná pro posádku nová odvážná cesta s novými postavami a monstry navrženými Eiichiro Odou a také s originálním příběhem propleteným se vzpomínkami na jejich minulá dobrodružství.

V klasickém RPG módu mohou hráči převzít kontrolu nad každým členem posádky a využít jejich jedinečné schopnosti k průzkumu nebo boji. Naši slavní piráti budou muset překonat své nepřátele v tahových soubojích, v Scramble Area Battle. Tento systém umožňuje hráčům pohybovat se po více bojových oblastech a vybrat si tu nejlepší strategii. Kromě toho systém Dramatic Scene náhodně staví hráče proti speciálním bitevním podmínkám a po dokončení je odměňuje více zkušenostními body.

K dispozici je také bezplatná demoverze pro PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series X|S, aby hráči mohli zažít první hodiny One Piece Odyssey. Budou moci přenést svůj postup z dema do plné hry a pokračovat v dobrodružství tam, kde skončili.

Read this next