If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ovladače Nvidia pro betu Battlefield 5

I další hry.

Společnost Nvidia uvolnila Game Ready ovladače pro otevřenou beta verzi hry Battlefield 5 (Alza.cz), které jsou zároveň určeny pro hry F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade a Switchable.

Stahovat je můžete odsud, kde se dozvíte i oficiální hardwarové požadavky a doporučenou sestavu.

Dlouho před oficiálním datem vydání hry Battlefield 5, stanoveným na pátek 19. října 2018, si budou moci hráči vyzkoušet otevřenou beta verzi nabízející formát Conquest na mapách Rotterdam a Artic Fjord a formát Grand Operations s režimem „Airborn", respektive režimem „Breakthrough".

Jak známo, Otevřená beta startuje v úterý 4. září 2018 pro ty, kteří si plnou verzi hry předobjednali, a hráče vlastnící předplatné služeb Origin Access (Premier nebo Basic) či EA Access. O dva dny později, tedy 6. září 2018, se hra otevře všem. A díky právě uvedeným ovladačům budou hráči na tento okamžik připraveni.

Nvidia také připomněla, že Battlefield 5 bude jednou z prvních her využívajících technologii vykreslování v reálném čase (NVIDIA RTX Real-Time Ray Tracing) dostupnou na nedávno oznámených grafických kartách GeForce RTX a přinášející novou úroveň věrnosti a realističnosti do už tak ohromující hry.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments