If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ovladače Nvidia pro poslední tři hry

Včetně Conan Exiles.

Společnost Nvidia dnes vydává nové ovladače Game Ready pro hry Destiny 2: Warmind, Conan Exiles a Pillars of Eternity II: Deadfire (Alza.cz.

Mají označení 397.64 WHQL a stáhnout si je můžete zde.

"Nvidia Game Ready ovladače zajišťují maximální zážitek pro hráče s grafickými kartami GeForce GTX. Nabízí optimalizaci výkonu a vynikající hratelnost a jsou ke stažení v aplikaci GeForce Experience nebo na webu," připomíná obvyklá tiskovka.

Druhou související událostí je, že prý populární soutěž Shot With GeForce zná své vítěze. Na obdiv se díky ní dostalo mnoho poutavých screenshotů zachycených prostřednictvím technologie NVIDIA Ansel. Na prvním místě se umístil „TheRedSith", druhé místo obsadil „meecherTV" a třetí skončil „VicenteProD".

Shot With GeForce je digitální galerie, která umožňuje hráčům/herním fotografům pochlubit se svými oblíbenými Ansel screenshoty včetně těch pořízených v ultra vysokém rozlišení až 63 360 x 35 640 pixelů nebo ve formátu 360° fotografie. Upload lze uskutečnit přímo přes webové rozhraní ShotWithGeForce.com nebo přes aplikaci GeForce Experience.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments