Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Company of Heroes 3

+ české titulky, video z hraní, filmeček.

Legendární série strategií je zpět a kombinuje boje, který vám rozbuší srdce s novým stylem strategie a dechberoucím středomořským prostředím.

Relic Entertainment a SEGA Europe dnes odhalili Company of Heroes 3, nejnovější pokračování úspěšné RTS, která bude k dispozici pro PC v roce 2022. Ti, kteří si touží hru zahrát co nejdřív, nemusí dlouho čekat! Navštivte webovou stránku hry CompanyOfHeroes.com a připojte se do pre-alphy ukázky ještě dnes.

Watch on YouTube

Company of Heroes 3 přinese příběhy, které se odehrávají přímo v terénu, na zbrusu novém válečném bojišti a odhaluje nové autentické taktiky, frakce a spoustu dosud nevyprávěných příběhů z druhé světové války. Středomoří je místem rozmanitosti, od větrných italských horských průsmyků až po drsné severoafrické pouště a pobřežní výhledy. Na této nové frontě vede rychlost.

Company of Heroes 3 má vylepšenou hratelnost o nové funkce, což přináší doposud nejhlubší taktický zážitek. Vše je poháněno Essence Engine 5, novou technologií v reálném čase od Relicu. Na dynamické mapě kampaně hráči velí pozemním, vzdušným a námořním silám, aby znovu ovládli pevninu Itálie od jednotek Osy. Dlouhodobá rozhodnutí, která uděláte, ovlivní nejen bitvy, které bojujete, ale i samotný vývoj války.

Watch on YouTube

V režimech pro jednoho hráče poskytuje možnost taktické pauzy novou úroveň kontroly nad bojištěm. Zmrazením akce budou hráči, kteří se rozhodli použít tzv. "Full Tactical Pause", schopni koordinovat všechny své akce najednou a detailně promyslet každý svůj pohyb, aniž by museli dělat vše v reálném čase.

"Jsme nadšení, že hráči mohou hru vyzkoušet už v pre-alfa fázi a my můžeme získat tak jejich cenou zpětnou vazbu," řekl Justin Dowdeswell, generální ředitel Relic Entertainment. "Tuto hru již vyvíjíme několik let s několika fantastickými členy naší komunity, kteří nám pomáhají poskytovat konzistetní a smysluplnou zpětnou vazbu na každém kroku vývojového procesu". Jsme připraveni tento program masivně rozšířit s našimi fanoušky po celém světě prostřednictvím našeho vývojového programu CoH, který umožnila skvělá platforma Games2Gether od Amplitude Studios".

První obrázky z Company of Heroes 3, které bude mít na PC české titulky, oznámil distributor Cenega Czech:

Read this next