Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení Hell is Us ve stylu Death Stranding od šéfa grafiků Deus Ex

Akční adventura na Unreal Engine 5.

Někteří to přirovnávají k Death Stranding, jiní poukazují na osobu kreativního ředitele. Tím je totiž Jonathan Jacques-Belletete původně z Eidos Montreal, kde šéfoval grafikům Deus Ex: Human Revolution i Deus Ex: Mankind Divided, než se naposledy připomněl artworky pro Marvel's Guardians of the Galaxy.

Neznámé studio Rogue Factor a francouzský vydavatel Nacon oznámili novou akční adventuru Hell is US, která má vyjít pro PC, PS5 a Xbox Series v roce 2023.

Půjde o third-person akci na Unreal Engine 5, která kombinuje intenzivní bitky na blízko se vzrušením z prozkoumávání polo-otevřeného světa. Bez mapy, bez kompasu, bez označení úkolů... zde musíte pouze následovat svůj instinkt.

Tím získáte odpovědi na vaše otázky, protože oblast trpí tajemnou kalamitou, díky níž se zrodily nadpřirozené kreatury, které nedokáže porazit ani sebemodernější zbraň. Vaším pomocníkem proto budou meč a dron z jiného věku, abyste vůbec dokázali přežít.

Hra má být dle tvůrců unikátním zážitkem, o což se postará prý inovativní scénář a design levelů, kde budete muset učinit řadu rozhodnutí. Ústředním námětem má být to, že lidské násilí je poháněno emocemi a vášněmi. Více na homepage.

První obrázky:

Read this next