If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení nového RPG Harvestella

Svět se mění s ročním obdobím a pečujete o úrodu.

Společnost Square Enix oznámila zbrusu nové RPG s názvem Harvestella.

Vyjde pro Nintendo Switch a digitálně na PC dne 4. listopadu 2022. Vsadí na umění od Isamu Kamikokuryo (FINAL FANTASY XII) a hudbu Go Shiina (Tales série).

Hráči tady budou objevovat krásný svět, který se mění s proudem ročních období, a užijí si různé herní možnosti včetně péče o úrodu, spřátelení se s obyvateli města a vydají se na dobrodružství do náročných dungeonů.

Vše se odehrává v živém a barevném světě, kde čtyři obří krystaly zvané „Seaslight“ vytvářejí stabilní změnu mezi čtyřmi ročními obdobími. Dobrodružství začíná, když se v Seaslight začnou objevovat abnormality, které vytvářejí „Quietus“, období smrti, které se odehrává mezi přirozeně se vyskytujícími čtyřmi ročními obdobími. Během tohoto období úroda chřadne a pro lidi není dobré vychízet ven. Bohužel se toto období každým rokem záhadně prodlužují.

V tomto RPG budou hráči pěstovat a starat se o plodiny, používat ingredience k vaření a výrobě předmětů a vydají se do světa, který se mění podle ročního období. Navštíví různá města, budou komunikovat s obyvateli města, rybařit a mnoho dalšího. Hráči si mohou vybrat z různých povolání jako je Fighter, Shadow Walker a Mage, a vydat se se svou partou do dungeonů, aby odhalili pravdu o původu světa i neštěstí, které se nezadržitelně blíží.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Harvestella

PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments