If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámení The Constructors aneb jaké to je být šéfem stavební firmy

Pod palcem budovy, parky i chodníky.

Nejrůznější simulátory všech možných profesí stále hodně frčí a na tomto zájmu se pokusí svézt i nově ohlášená hra The Constructors.

Pochází od studia Ancient Forge a vydavatele Frozen District, aniž by zatím měla datum vydání.

Z debutového traileru pro PC verzi vám bude vše hned okamžitě jasné:

"Popusťte uzdu své kreativitě a vybudujte sousedství svých snů. Přizpůsobte návrhy potřebám svých klientů. Rozhodněte o materiálu, počtu podlaží budovy, tvaru bytů a typu žárovek na chodbách. Vyberte si z hromady vymožeností, díky nimž budou vaše nemovitosti ještě atraktivnější. Postavíte spíše malé pískoviště pro děti, nebo basketbalové hřiště na střeše?

Usedněte do křesla a staňte se vlastníkem stavební společnosti. Vypořádejte se s celým procesem od návrhu architektury po kontrolu svých pracovníků. Podnikejte, vydělávejte na nových budovách a získávejte prostředky na své další investice.

Nedivte se, až vaši dodávku ocelových nosníků zablokuje náhodná skupinka protestujících! Možná budete muset udělat nějaké kompromisy, aby vaše podnikání fungovalo hladce. Instalovat drahé solární panely na střechu, nebo riskovat zdržení kvůli nespokojeným sousedům? Volba je na vás!

Přestavte město po jedné parcele za druhou a vyzdvihněte ho ze zanedbaného města na okraji společnosti na rozrůstající se metropoli. Buďte stále ostražití, jelikož ostatní investoři rádi využijí svých vazeb na radnici a udělají všechno pro to, aby se ujali vedení. Investujte své volné prostředky do jedinečných městských projektů, které odemknout nové příležitosti pro vynalézavější podnikatele.

Obyvatelé města Wondersville podporují všechny podnikatele, kteří ve svých projektech dávají přednost udržitelným řešením. Svět se bez pomoci těch vlivnějších sám nenapraví. Lidé očekávají, že povedete úsilí za zelenou budoucností."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments