Skip to main content

Oznámení Supercross 6

Nová kapitola nejrealističtější superkrosové hry.

Sedminásobný superkrosový šampion Jeremy McGrath provede hráče obnoveným režimem kariéry, jenž bude zahrnovat oficiální závodníky a tratě. Od hledání prvních sponzorů ve třídě 250SX Futures po duely s rivaly ze třídy 450SX Championship budou hráči šplhat po žebříčku od úrovně Začátečník až po úroveň Profesionál tím nejrealističtějším interaktivním způsobem.

Cesta ke slávě začíná v Supercross Academy, kde “Král superkrosu” provede hráče různými formami výuky a výzvami, které zmírní křivku učení a urychlí postup hrou: tyto funkce pomohou nováčkům podniknout první kroky ve světě superkrosu, zatímco zkušení hráči díky nim najdou cestu ke svému kompletnímu potenciálu. Několik nových nástrojů a nastavení umožní kompletní přizpůsobení závodních pomůcek (např. automatické zatáčení, automatické brzdy, automatický plyn atd.) a nastavení motorky, aby se mohli připravit na to nejsoutěžnější mistrovství terénních motorek na planetě. Například strom schopností hráčům dá šanci personalizovat schopnosti závodníků a navrhnout si vlastní jízdní styl, který bude nejlépe vyhovovat hráčovým dovednostem. Ba co víc, duševní a fyzické zdraví bude hrát významnou roli ve vylepšeném systému Rider Shape; zotavení ze zranění a slabého výkonu bude klíčové k tomu, aby závodníci zůstali ve špičkové kondici a dosahovali těch nejlepších výsledků.

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 rovněž obsahuje Supercross Park, obrovské prostředí s volným pohybem a pěti různými oblastmi, které můžete objevovat sólo či s přáteli. Zde si hráči mohou odpočinout od konkurenčního tlaku, zotavit se ze zranění a trénovat pod dohledem trenéra McGratha. Hráči si také mohou jednoduše užívat jízdu na motorce díky originálním tratím, obrovským skokánkům a spoustě skrytých zón, které jen čekají na to, až je objevíte. Milovníci ryzí zábavy si rovněž užijí Rhythm Attack, nový soutěžní režim, který hráčům umožní soutěžit v rychlých závodech 1v1 v sekci Rhythm, kde rozhodují schopnosti a rychlost. Aby hráči mohli rozhodnout o tom, kdo je skutečným králem gauče, vrací se režim rozdělené obrazovky, který zažehne místní soutěže s kamarády.

Ve hře více hráčů obohatí soutěž dva nové přídavky: kompletní cross-play umožní online vyhledávání zápasů na všech konzolových systémech, zatímco nový systém hodnocení bude neustále sledovat online úspěchy a nutit hráče, aby překonali své limity a dostali se až na vrchol.

A nakonec Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 umožní hráčům zcela popustit uzdu kreativity a přizpůsobit si vlastní osobní cestu světem superkrosu. Závodníci si mohou vybrat z řady designových možností pomocí editoru helmy a tratě a vyjádřit tak svůj styl a sdílet své výtvory online i napříč platformami.

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 6 vyjde po celém světě 9. března 2023 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC (Steam).

Read this next