Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámeno For the King 2

Trailer, obrázky, info.

Studio IronOak Games a vydavatel Curve Games představili pokračování populárního zážitku For the King z 2018, čímž asi myslí uživatelské skóre 86 procent na Steamu.

"Nastal čas postavit se v bitvě tyranizující královně osamoceně nebo (volitelně) spolu se třemi dalšími živými hráči," praví popisek.

For the King 2 má vyjít v roce 2023 a zatím si ho můžete zařadit do seznamu přání. Řada vlastností je teprve v rané fázi vývoje a mohou se časem změnit, varují autoři.

Debutový trailer:

Hra bude stavět na mixu strategie, tahových bojů jako v japonských RPG (Final Fantasy III) a roguelike prvků při průzkumu náhodně generované mapy (Dead Cells), aby z toho byl opět epický zážitek.

Větší má být výběr prostředí, hezčí grafika a nový soundtrack. Svět Fahrul prozkoumáte s mnoha přizpůsobitelnými předměty, aby si každý hráč našel svůj herní styl.

K dispozici mají být více vymakané strategie, které budou hlouběji propracované a budou nutit ke správným rozhodnutím na základě třídy, upgradů a systému brnění i přemýšlením o několik kroků dopředu.¨

Read this next