If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámeno LEGO Brawls

Rodinná hra s bitvami minifigurek.

Společnost Bandai Namco Europe. se noří do obrovského LEGO vesmíru, aby přinesla LEGO Brawls, rodinnou videohru plnou bitev! Tato hra je první svého druhu a dává hráčům pod kontrolu přizpůsobitelné minifigurky inspirovanými ikonickými LEGO hrami.

LEGO Brawls, vyvinuté společností Red Games Co., má vyjít na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One a Nintendo Switch koncem léta 2022.

Ve skutečném LEGO módu nabízí LEGO Brawls hráčům nepřeberné množství možností přizpůsobení, aby mohli míchat a spojovat oficiální LEGO kostky a vytvářet jedinečné bojovníky, doplněné o vlastní vylepšení přizpůsobené preferencím a hernímu stylu každého hráče. Hráči mohou soutěžit se vším od baget a koláčových děl po boomboxy a raketové pěsti. Díky řadě režimů pro více hráčů, jedinečným výzvám a výherním podmínkám se mohou všichni členové rodiny zapojit do soutěživé zábavy při bourání cihel.

Hráči v LEGO Brawls mohou soutěžit mezi přáteli a rodinou nebo jít za globální slávou, pokud se vyšplhají na vrchol online žebříčků. Režimy pro více hráčů ve hře umožňují místní hraní až osmi hráčům na Xboxu a Switchi a až čtyři hráči na PlayStationu. Online režimy umožňují zápasy osmi hráčů a kooperaci dvou až čtyř hráčů. Různé fanouškovské oblíbené LEGO motivy a sady jsou k dispozici jako barevné kulisy, díky čemuž je to nejlepší týmová rvačka pro LEGO fanoušky všech věkových kategorií.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

LEGO Brawls

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments