If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámeno LEGO Brawls

Rodinná hra s bitvami minifigurek.

Společnost Bandai Namco Europe. se noří do obrovského LEGO vesmíru, aby přinesla LEGO Brawls, rodinnou videohru plnou bitev! Tato hra je první svého druhu a dává hráčům pod kontrolu přizpůsobitelné minifigurky inspirovanými ikonickými LEGO hrami.

LEGO Brawls, vyvinuté společností Red Games Co., má vyjít na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One a Nintendo Switch koncem léta 2022.

Ve skutečném LEGO módu nabízí LEGO Brawls hráčům nepřeberné množství možností přizpůsobení, aby mohli míchat a spojovat oficiální LEGO kostky a vytvářet jedinečné bojovníky, doplněné o vlastní vylepšení přizpůsobené preferencím a hernímu stylu každého hráče. Hráči mohou soutěžit se vším od baget a koláčových děl po boomboxy a raketové pěsti. Díky řadě režimů pro více hráčů, jedinečným výzvám a výherním podmínkám se mohou všichni členové rodiny zapojit do soutěživé zábavy při bourání cihel.

Hráči v LEGO Brawls mohou soutěžit mezi přáteli a rodinou nebo jít za globální slávou, pokud se vyšplhají na vrchol online žebříčků. Režimy pro více hráčů ve hře umožňují místní hraní až osmi hráčům na Xboxu a Switchi a až čtyři hráči na PlayStationu. Online režimy umožňují zápasy osmi hráčů a kooperaci dvou až čtyř hráčů. Různé fanouškovské oblíbené LEGO motivy a sady jsou k dispozici jako barevné kulisy, díky čemuž je to nejlepší týmová rvačka pro LEGO fanoušky všech věkových kategorií.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments