If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oznámeno rozšíření Tobruk pro L-2 Sturmovik: Desert Wings

Zpět do oblak - detaily, trailer, obrázky.

Vydavatel 1C Entertainment dnes odpoledne ve spolupráci s Team Fusion Simulations a 1C Game Studios oznámil L-2 Sturmovik: Desert Wings - TOBRUK.

Tento přídavek pro starší oceňovaný letecký simulátor z druhé světové války vyjde už letos v létě na Steamu či jiných digitálních obchodech za vyšší než standardní cenu - 70 dolarů - ale v době premiéry bude patnáctiprocentní sleva.

Ke spuštění vyžaduje základní hru IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition. Debutový trailer a oficiální popisek:

Cover image for YouTube videoIL-2 Sturmovik: Desert Wings - TOBRUK Expansion - Announcement Trailer [Air-combat Sim]

"Podmanivý, realistický a náročný simulátor leteckých soubojů, který se odehrává nad pouští severní Afriky v rámci tažení během druhé světové války. Zažijte létání a boj v letounech Messerschmitts, Macchis, Kittyhawks a Spitfires během pouštní války. Stíhejte nepřítele vysoko nad nekonečnými dunami a prastarým pískovcem v severoafrické poušti a bojujte o nadvládu nad strategickým městem Tobruk na pobřeží Středozemního moře. Létejte přímo z paluby a podporujte pozemní jednotky a obrněné výpady Spojenců proti Afrika Corps a jejich legendárním Panzerům. Bojujte proti nepřátelským lodím a braňte spojenecké konvoje, které převážejí potřebné zásoby na vyprahlé pouštní bojiště. Takto detailní a nádherná simulace bojových letů s motivy severní Afriky tady ještě nebyla. Desert Wings přináší jedinečný a podmanivý zážitek ze vzdušných soubojů jako žádná jiná hra!

V tomto vzrušujícím novém přídavku můžete létat za Regia Aeronautica, Luftwaffe nebo Royal Air Force. Prožijte všechno od soubojů dvouplošníků z roku 1940 mezi Gladiatory a CR-42 až po střety mezi Macchi a drsnými Kittyhawky v letech 1941-42. Létejte v zavalitých Martletech, bytelných Hurricanech a ladných Spitfirech v boji proti smrtícím Messerschmittům nad touto vzdálenou částí světa. Desert Wings poskytne stíhacím pilotům všech úrovní dovedností příležitost čelit opravdovým výzvám v kampani založené na historii.

Fanoušci bombardérů se dvěma motory mají rovněž široký výběr nových letounů, které mohou ovládnout - od bitevních letounů po torpédové bombardéry včetně několika verzí Wellington, nových modelů Heinkel He-111 a univerzálního Ju-88. Ve hře jsou rovněž obsaženy aktualizované verze smrtící těžké stíhačky Beaufighter, jakož i její protějšky z Luftwaffe v podobě Ju-88C, které se představují ve čtyřech brutálně efektivních variantách.

DESERT WINGS - TOBRUK nově přináší přes 40 zcela nových hratelných typů a variant nad rámec aktualizovaných tropických verzí letounu z CLIFFS OF DOVER, takže hráči budou moct reprodukovat celou kampaň od raných dnů až do poloviny roku 1942.

Mapa severní Afriky o rozloze 385 km x 385 km přesně a detailně znázorňuje strategickou pevnost Tobruk a hrubé kontury pobřeží, pouště a okolního moře, a obsahuje přes 75 letišť, spoust významných dominant a měst, rozsáhlé silniční sítě i historických opevnění, minových polí a obranných prvků.

Přes 25 nových typů tanků, dělostřelectva vozidel přibude k pouštním verzím vozidel z CLIFFS OF DOVER, což umožňuje vytvářet obrovské pozemní bitvy s neskutečnou úrovní detailů.

Námořní plavidla z Royal Navy, Regia Marina a Kriegsmarine jsou vymodelované včetně obřích bitevních lodí, křižníků, torpédoborců, hlídkových lodí, ponorek, torpédových lodí a obchodních lodí. Více než 15 nových lodí včetně britských a italských typů, které jsou historicky přesné pro mapu TOBRUK, a také německých a britských typů, které lze použít na původní mapě English Channel z CLIFFS OF DOVER - BLITZ.

Nové detaily letounů včetně prachových efektů u motorů, nové technologie motorů jako vstřikování oxidu dusného a přesného modelování letu, poškození, vrtulí a přehřátí.

Vylepšená grafika včetně zcela nových systémů vyhlazování, zvýšeného dohledu, vylepšeného modelování terénu a teselace. Nové prachové efekty speciálně vytvořené pro pouštní mapu, jakož i vylepšené výbušné, kouřové a částicové efekty.

Vynikající prostředí pro hru více hráčů umožňuje mít ve hře přes 100 hráčů a desítky počítačem řízených letounů najednou, což zajišťuje napínavé a náročné vzdušné bitvy lidí proti lidem.

Nové rutiny umělé inteligence a vylepšené chování počítačem řízených letounů přidávají na napínavosti detailním kampaním ve hře jednoho hráče za piloty Regia Aeronautica, Luftwaffe a Royal Air Force.

Aktualizovaný editor misí nabízí možnost vytvářet vlastní mise a kampaně.

Hráči budou moct pokračovat v kampani English Channel na mapě CLIFFS OF DOVER - BLITZ díky přídavku nových typů letounů, vozidel a lodí z období října 1940 do srpna 1941.

IL-2 STURMOVIK: DESERT WINGS - TOBRUK je vzrušující a náročný přídavek pro produktovou řadu IL-2 STURMOVIK: CLIFFS OF DOVER, který hráčům umožňuje ponořit se do klíčových okamžiků v historii, kdy se rozhodovalo o nadvládě nad Středozemím a Suezským průplavem."

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
See 1 more

IL2 Sturmovik

PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments