Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pacific Drive o přežití s vaším autem je jako Stalker na Pacifickém Severozápadu

Nové video, obrázky a info o nadějné hře.

V bezpečí své garáže si standardně dotankujete, dobijete baterii, přizpůsobíte jednotlivé části auta mnoha díly, načež vyjedete ven a nestačíte se divit. Jako byste se ocitli v Zóně se série Stalker, akorát na čtyřech kolech, protože všude se vyskytují nadpřirozené počasí, podivné záblesky, kreatury a různá tajemství.

Survival hra z vlastních očí, Pacific Drive, bude o přežití během řízení vozu na Pacifickém Severozápadu, ale kdykoli z něj můžete vystoupit. Na mapě budou ikony vašeho domova, tras a kolik energie musíte nasbírat, abyste se z divočiny směli vrátit domů.

Nové video se sestřihem z hraní toho, co můžete čekat na PlayStation 5 a PC později v letošním roce:

"Počasí pro nás není jen o vizuálním tématu a náladě, ale i o dešti, mlze či 24hodinovém denním cyklu," vysvětlili tvůrci z Ironwood Studios pro Eurogamer. Jsou zkušení nejen tím, že sídlí v Seattlu, ale také díky výpomoci s Bioshock Infinite, inFamous Second Son a Resistance 3.

Každá výprava do neznáma vás vezme do složitého terénu, za nočními můrami z anomálií, bouří v dané zóně, které přemění krajinu, a roli bude hrát i přítomná radiace, popadané stromy či nepřátelé.

Níže nové obrázky, více na PS Blogu.

Read this next