If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přehled modifikací Far Cry 3 a patch 1.04

Pro úpravy zbraní, HUDu, vyšší obtížnost či plynulost.

Jednou z mála her, která nepotřebuje být zlevněná a přesto jde na odbyt jako rohlíky, je Far Cry 3. UbiSoft pro její PC verzi vypustil patch 1.04, který opravuje mnoho chyb v singleplayeru, multilayeru i editoru.

Do hry přibyla možnost schovat celý HUD (jde i modem) a podpora budoucího stáhnutelného obsahu, o němž (až na ten PS3 exkluzivní co-op) se kupodivu dosud nic neví. Opraveny byly potíže týkající se upravených ovládacích kláves, padání hry nebo zasekávání postav či předmětů.

PCGamer zkompiloval přehled nejlepších dosavadních modifikací Far Cry 3 od fanouškovské základny, které však často vyžadují přepsání klíčových DLL souborů nebo jiné změny jen pro technicky zdatné.

Jedná se např. o úpravu zbraní, jako je vylepšená balistika, přesnější mířidlo, zpřístupnění všech zbraní od začátku nebo nadstavbu základní pistole/AK47.

Pokud vás štve, že hrdina neustále drží v ruce zbraň, drobnou změnou v hexaeditoru lze docílit toho, že ji schová po řízení auta, plavání, jízdě na laně, skoku s padákem atd.

Ultra-Low Configuration Mod zase sníží detaily na ještě menší úroveň pro plynulejší chod hry. Kdo ji chce mít obtížnější, může sáhnout po Hadcore modu, který vypne ikony na mapě či ukazatele zdrojů.

Mixmod učiní hráčův život složitější změnou cen, takže prohlédání mrtvol přinese méně peněz a naopak dokoupitelné věci v obchodě více provětrají vaši peněženku. S New Crafting and Economy modem se z vás stane botanik, protože vyrobení prakticky čehokoli bude vyžadovat sběr různých rostlin. Více na PC Gameru.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments