If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PC konverze z PlayStation mohou časem vyžadovat PSN účet

Spuštěna speciální webstránka + kde je Uncharted?

Sony rozjela novou webstránku věnovanou PC konverzím původních PlayStation exkluzivit. Najdete jí na této adrese.

Slouží jako takový snadný přehled toho, které hry se už na počítačích objevily, a zároveň coby rozcestník s linky na obchody, kde si je můžete pořídit. Je očividné, že postupem času se bude tento seznam čím dál více rozšiřovat.

Doprovází to odpovědi na často kladené otázky, například co se týče ovladačů z konzole, jak to je s PSN účty atd.

A právě odsud vyplynul jeden nový náznak - některé věty jsou totiž formulovány slovy tak, že "v tuto chvíli" zatím nelze synchronizovat trofeje s vaším PSN profilem, ale v budoucnu se to dost možná změní a vše tady bude přepsáno.

"Ne, momentálně nepotřebujete PSN účet, abyste si užili hry od PlayStation Studios na vašem PC," zní další reakce ve FAQ, opět indikující, že později to může být úplně jinak, aneb že v současnosti panující situace nemusí být definitivní.

Rovněž pouze "zatím" nelze přenést uložené pozice z PS4 a PS5 verzí her do PC konverze. V budoucnu to nejspíš půjde, čímž by se funkcionalita přiblížila tomu, jak to funguje mezi PC a Xboxovými hrami.

Na zmíněném speciálním webu se rovněž uvádí, že pro opožděný PC port Uncharted Legacy of Thieves Collection pořád platí pouze neurčitě "rok 2022", čili nejspíš nebude odložen na 2023.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments