Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Persona 5 Strikers - osvoboďte všechna srdce v Japonsku

Už za pár dnů.

Nechte se vtáhnout do dobrodružství s Phantom Thieves a zachraňte všechna srdce v Japonsku. Připojte se k Phantom Thieves a zabraňte záhadným silám, které kradou srdce s jejich tužbami po celém Japonsku. Persona 5 Strikers bude k dispozici již 23. února 2021 pro PS4, Switch a Steam.

Když Phantom Thieves vyšetřují řadu zvláštních případů napříč celým Japonskem, odhalí další říši, kde jsou nevinní lidí vězněni a nuceni vzdát se svých tužeb. Phantom Thieves využijí vše, co mají, aby osvobodili uvězněné a navrátili jim jejich srdce a tužby zpět.

Watch on YouTube

Nový příběh - Persona 5 Strikers obsahuje novou kampaň s hlubokým příběhem a napínavým bojem, který přináší skutečný zážitek z Persony. Navštivte 6 různých měst po celém Japonsku a podejte pomocnou ruku těm, kteří to potřebují. Bojujte proti Shadows, abyste odhalili zdroj korupce v Metaverse dungeonech. Skočte do příběhu ať už jste nováčkem nebo dlouholetým fanouškem!

Bojujte stylově - Útoky na nepřátelé se skládají z hybridního bitevního systému, který spojuje výbušné akční boje se sekvencemi pause-and-plan kde můžete rozhodnout o vašem dalším strategickém tahu. Získejte výhodu nad svými nepříteli tím, že je přepadnete, udeříte na jejich elementární slabost a uštědřete jim dokončující ránu pomocí All-Out Attack!

Využijte plnou sílu Phantom Thieves - Všichni Phantom Thieves jsou plně hratelní, takže můžete využít jejich specifické dovednosti a svolávat je dohromady pro hladký a elegantní boj. Posilujte jejich dovednosti a schopnosti a bojujte svým jedinečným stylem. Každá postava má svou vlastní jedinečnou sadu rozsáhlých a okázalých magických kouzel, která odstraňují velké hordy nepřátel. Už jste někdy chtěli bojovat jako velký kočičí autobus? Tak tady můžete! Persona 5 Strikers je dokonalou hrou pro vás!

Read this next